Cennet Otomatik Kapı Servisi

Cennet otomatik kapı servisi sistemlerinde opsiyonel olarak elektromekanik kilit ve akü sistemi ile çalışma durumu mevcuttur. Standart olarak her kapıda genel olarak dışarıda fotoselli radar ve içeride harekete duyarlı radar mevcuttur. Cennet otomatik kapı servisi sistemlerinin çalışma şekilleri ise; otomatik çalışma, gece pozisyonu yani kilitli konum, tek yönlü açılım (bu durumda dış radar devre dışı bırakılmaktadır), tamamen açık ve kış konumu yani kısmi açılma olarak standart olarak 5 çalışma şekline ayrılmaktadır. Cennet otomatik kapı servisi olarak mekanizmalarımızın tümü mekanik açıdan dayanıklı materyallerden üretimi gerçekleşmektedir. Özel dişli ve kayış sistemi sayesinde yüksek güvenlik ve sessiz çalışma özelliği bulunmaktadır.

Cennet otomatik kapı servisi olarak ürettiğimiz tüm otomatik kapı sistemlerinde çıkarılabilir parçalardan oluştuğu için kolay onarımıyla birlikte hızlı bir şekilde çözüm odaklı çalışmaktayız. Cennet otomatik kapı servisi olarak kadromuz imalat ve montaj ekibi otomatik kapı sistemleri ile ilgili gerekli eğitimleri almakla birlikte kapı montaj sırasında tamamen çalışır bir şekilde kullanıcıya ürünü teslim edip kullanım ile ilgili kısa bir brifing vermektedirler. Cennet otomatik kapı servisi sistemleri kapı açılıp kapanmasında yenilikçi, rahat ve efor harcamadığınız bir perspektif sunmaktadır. İç mekan ve dış mekan uygulamalarında kapılarda hayatı kolaylaştıran performansa sahip olmaktadır. Özellikle hijyenik ortamlarda çok sıklıkla kullanıldığını da söylemek gerekir. Benzin istasyonları market giriş çıkışları ayrıca yine benzin istasyonları lavabo giriş çıkışları için ideal bir çözüm olmaktadır.

Cennet otomatik kapı servisi sistemlerinde ileri teknoloji sayesinde şıklığı ve sessiz çalışma ile birleştirilip güvenli bir fonksiyonellik sağlamaktadır. Tüm ürettiğimiz otomatik kapıların CE belgesine sahip olduğunu ve mevcut kapılara sonradan uygulamalar için de uygun olduğunu belirtmek gerekir. Cennet otomatik kapı servisi olarak kullanıcılara düşünerek ürettiğimiz bu kapılar efor sarf etmeden kullanıcıyı gördüğü anda otomatik olarak çalışarak açılmaktadır. Cennet otomatik kapı servisi sistemlerinde kullanıcıyı kapı sensörü gördükten sonra açtığı gibi yine aynı şekilde ayarlanabilen süre sayesinde kolayca ve otomatik bir şekilde kapının kapanması sağlanmaktadır. İsteğe göre bu kapılar butonlu olarak tasarlanıp üretilmektedir.