Turnikeler

Turnikenizi seçerken gösterdiğiniz özen ve firmamızı tercih ettiğiniz için öncelikle siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Turnikeler toplu giriş çıkış kontrolü istenen tüm uygulamalarda kullanılan, geçiş kontrolü yapan ve kaçak geçişleri engelleyen bir mekanizmadan oluşmaktadır. Turnikeler her çeşit geçiş ünitesi ile birlikte çalışma yeteneğine sahip olmaktadır. Turnikeler paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı saçtan üretimi gerçekleştirilmektedir. Turnikeler zemine sağlam bir şekilde monte edilmiş dengeli ve mukavemetli bir yapıya sahip olmaktadır.

Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Yapısal özelliğinden dolayı yağmur ve sudan etkilenmeyen ürünler kullanılarak üretilmektedir. Tüm mekanik donanım korozyona karşı galvanize edilerek üretimi gerçekleştirilmiştir. Her iki yönde olmasıyla birlikte ayriyeten klasik yöntem olan tek yönde turnikeler çalışabilme kabiliyetine sahip olmaktadır. Turnikelerimiz TSEK ürün kalite ve CE Uyumluluk belgelerine sahip olmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz. Sizlerde her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda.

Turnikeler kullanım güvenliği ve sistemin sağlıklı çalışması için tüm kurulum, servis ve bakım işlemleri eğitimli ve yetkili personel tarafından yapılması gerekmektedir. Turnike kullanıcıları her ne sebepten olursa olsun turnikeyi açmamaları gerekmektedir. Onarımlar yalnız yetkili ve ehliyetli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Turnikelerde bilinçsizce yapılan onarımlar turnike ve kullanıcı için tehlike oluşturacağı için böyle durumlarda kısa süre içerisinde yetkili servisimize başvurmanızı önermekteyiz. Turnikeler asla gaz kaçağı ve elektrik arkından kaynaklanan patlamaların olabileceği muhtemel yerlerde kullanılmaması gerekmektedir. Marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.