Mantar Bariyerler

Mantar bariyerler insanları koruyan güvenlik ürünlerimizin bir bölümüdür. Mantar Bariyerler hem estetik hem güvenli olmalarıyla ün kazanmıştır. Sağlamlığını çoğu kez ispatladığımız Mantar Bariyerler hidrolik olarak üretilebildiği gibi, manuel olarak da üretilen ürünlerimizdendir. Mantar bariyerler diğer güvenlik ürünlerimiz gibi şehrinize ve güvenliğinize değer verir. Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Sizlerde her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda. Mantar bariyerlerin dış etkenlere karşı son derece dayanıklı uyarı led sistemi mevcuttur. Mantar bariyerler ünite kabininin dışarıda bulunmasını engellemekte ve bu sayede görsel kirliliği ortadan kaldırdığını söyleyebiliriz. Mantar bariyerler elektrik kesintilerinde yolu manuel olarak açabilecek şekilde standart olarak tasarlanmıştır. Mantar bariyerler opsiyonel olarak acil durumlar için 1 saniyede yolu kapatacak şekilde de üretimi söz konusudur. Mantar bariyerler yüksek güvenlik gerektiren yerlerde paslanmaz ve dayanıklı yapısıyla hidrolik sistem teknolojisi ile üretimi gerçekleştirilmektedir. Yoğun kullanımlarda son derece dayanıklı olup araçlı suikast girişimlerinde kusursuz güvenlik performansıyla ön plana çıktığını söylemek mümkün olmaktadır. Bu tarz ürünler sadece tasarlandıkları amaçta kullanılması gerekmektedir. Firmamız tarafından belirtilen kullanım amacının dışında kullanılması halinde tehlikeli sonuçlar oluşturabileceğini belirtmek gerekmektedir. Amacının dışındaki kullanımlarda yanlış ve mantıksız uygulama halinde oluşacak zararlardan firmamızın sorumlu olmadığını da ayrıca belirtmek gerekmektedir. Ürünün hasar görmesi veya çalışmaması gibi olumsuz durumlarda mutlaka ürünün enerjisini kesmeniz gerekmektedir. Sadece firmamız nezdinde bulunan uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz.

Cihazın her türlü temizliği ve tamir bakım öncesi mutlaka ürünün enerjisi kesilmesi gerekmektedir. Ürününüzün verimli çalışabilmesi için mutlaka firmamız tarafından tarif edilen bakım talimatlarına uymanız gerekmektedir.