Dairesel Açılır Kanatlı Bahçe Kapı Sistemleri

Dairesel açılır kanatlı bahçe kapı sistemlerinde, Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Dairesel açılır kanatlı bahçe kapı sistemleri genellikle ray üzerinde kayan tek bir kanat üzerinde sistematik bir şekilde çalışmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz. Dairesel açılır kanatlı bahçe kapı sistemlerinde açma kapama fazlarında kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaç duyulduğunu söylemek gerekmektedir. Dairesel açılır kanatlı bahçe kapı sistemlerinde geniş girişler gibi yokuşlara yerleştirilmiş girişler veya bazı kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideali olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Dairesel açılır kanatlı bahçe kapı sistemleri ile ilgili sizlerde her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda olduğunu belirtmek isteriz. İdeal sistem seçilmek istendiğinde ağırlık ve kapı uzunluğu dikkate alınması gerektiğini de söyleyerek uzmanlarımız tarafında bu durumun mutlaka inceleneceğini belirtebiliriz.

Dairesel açılır kanatlı bahçe kapı sistemleri kapama fazında maksimum güvenliği sağlamak için yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonu ile donatıldığını için oldukça güvenli ve sağlam sistemlerden oluşmaktadır. Dairesel açılır kanatlı bahçe kapı sistemleri konusunda marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyduğumuzu belirtmek isteriz. Dairesel açılır kanatlı bahçe kapı sistemlerinde bulunan engel tespit fonksiyonu ile kapı hareketinin bloke olması durumunda insan ve nesnelere gelebilecek zararı önlemek için, hareketi durdurur ve tersine çevirerek güvenliği sağlayarak tüm riskleri ortadan kaldırmaktadır. Dairesel açılır kanatlı bahçe kapı sistemleri ile Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.