Tam Görüş Sağlayan Seksiyonel Kapılar

Tam görüş sağlayan seksiyonel kapılar izolasyonu ön planda tutan en uygun kapı sistemi olduğunu söylemek gerekmektedir. İçi poliüretan dolgu malzemelerinde oluşan, dışı çelik yada opsiyonel alüminyum kaplı paneller ile son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu için tercih sebebi olmaktadır. Tam görüş sağlayan seksiyonel kapılar konusunda Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Tam görüş sağlayan seksiyonel kapılar kauçuk fitiller ile donatılmış olan bu sistem sızdırmazlığı ön planda tutularak üretimi gerçekleştirilmektedir.

Tam görüş sağlayan seksiyonel kapılar çok hızlı hareket etmese bile özel üretim sayesinde yataklama tiplerine göre hızlanma durumları açılmaktadır. Tam görüş sağlayan seksiyonel kapılar sağlam bir gövdeye sahip olup maksimum güvenlik sağlayarak hem sizin hem de çalışanlarınızın güvenini üst düzeyde tutabileceksiniz. Tam görüş sağlayan seksiyonel kapılar ile ilgili marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Tam görüş sağlayan seksiyonel kapılar körük sistemleri ile birlikte entegresi sağlanarak kullanımı da söz konusu olabilmektedir. Tam görüş sağlayan seksiyonel kapılar ile ilgili her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda. Bu tarz sistemlerde standart kontrol ünitesi olmakla birlikte uzaktan kumandalı sistemi ile 2 şekilde de kullanılabilmektedir.

Tam görüş sağlayan seksiyonel kapılar konusunda firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz. Lazer sistem özelliği sayesinde herhangi bir nesnenin üzerinde değdiği anda otomatik olarak geri yukarı kalkmaktadır. Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.