whatsapp
arama

Avcılar fotoselli kapı servisi

Avcılar fotoselli kapı servisi olarak fotoselli kapılarımızda kapı açılma yönünde 3 kademeli hız ayarı yapabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca kapı kapanma yönünde yine birbirinden farklı 3 kademeli hız ayarı yapabilme özelliğine sahiptir.

Avcılar otomatik kapı servisi

Avcılar otomatik kapı servisi sistemleri üstün teknoloji ile geliştirilmiş mekanizmanın ince yapısı olağanüstü performans ve çok çeşitli fonksiyonlar ile projenizdeki kapılara uygun ve esnek çözümler sunmaktayız.

Bahçelievler fotoselli kapı servisi

Bahçelievler fotoselli kapı servisi olarak en çok yaşanan arızalardan biri olan kapı sıkışmasına elektronik çözümler üreterek kalıcı olarak engel algılaması yapan sistem kapı sıkışmasından hemen sonra çalışmasına devam etmektedir.

Bahçelievler otomatik kapı servisi

Bahçelievler otomatik kapı servisi sistemlerinde manet paslanmaz çelik tutucuların temperli cam kombinasyonu ile arzulanan şeffaflığı elde etmenizi sağlamaktadır. Göz alıcı manet noktasal tutucu sistemi mekanınıza en ufak bir dokunuş ile daha fazla ışık ve farklı bir boyut katacaktır.

Bakırköy fotoselli kapı servisi

Bakırköy fotoselli kapı servisi sistemlerinde elektronik konum anahtarı ekran sayesinde hem görsel olarak parametre ayarı yapılabilmekte olup, hem de arıza ve kurulum esnasında oluşacak sistem hatalarının önüne geçilebilmektedir.

Bakırköy otomatik kapı servisi

Bakırköy otomatik kapı servisi sistemleri hastane ve cerrahi merkezler gibi özel bakım tesislerinde isteğe özel olarak kullanılabilmektedir. Acil durumlarda hızlı ve kolay erişime olanak sağlayan manuel sürme sistemler ile hastayı sürekli gözleyebilmek için en uygun ortamı sağlayan sistemlerden oluşmaktadır.

Beylikdüzü fotoselli kapı servisi

Beylikdüzü fotoselli kapı servisi olarak şehir şebekesinin kesintilerine karşı özel sistemler geliştirerek arızalara en aza indirerek size özel çözümler sunmaktayız. Beylikdüzü fotoselli kapı servisiolarak fotoselli kapılar güvenlik ihtiyacının ön planda olmadığı, giriş ve çıkışın otomatik sağlanabilmesi ve istenilen estetik görünümün ön planda olduğu yerlerde daha çok kullanıldığını söylemek gerekmektedir.

Beylikdüzü otomatik kapı servisi

Beylikdüzü otomatik kapı servisi sistemleri akıllı teknoloji ile özgün iç ve dış mekan tasarımlarını oluşturmanızı kolaylaştırarak size yardımcı olmaktadır. Otomatik kapıların arkasında düşük enerji modunda çalışan gelişmiş manyetik teknolojisi bulunmaktadır.

Cennet fotoselli kapı servisi

Cennet fotoselli kapı servisi olarak geliştirdiğimiz sistemler sayesinde arızaya en aza indirgeyerek acil durumlarda el ile kullanma imkanı ile kullanımı söz konusu olmaktadır. Fotoselli kapılar tek taraflı giriş çift taraflı giriş ve çıkış işlemlerini yerine getirebilecek şekilde dizaynı gerçekleştirilmektedir.

Cennet otomatik kapı servisi

Cennet otomatik kapı servisi sistemlerinde opsiyonel olarak elektromekanik kilit ve akü sistemi ile çalışma durumu mevcuttur.Standart olarak her kapıda genel olarak dışarıda fotoselli radar ve içeride harekete duyarlı radar mevcuttur.

Küçükçekmece fotoselli kapı servisi

Küçükçekmece fotoselli kapı servisi teknoloji sayesinde özel sistemleri kullanarak konum anahtarı ile fotoselli kapılarda dışarıdan giriş iptali, giriş ve çıkış iptali, tam açılma ve yarım açılma pozisyonlarını ayarlamak sizler için çok daha kolay olacaktır.

Küçükçekmece otomatik kapı servisi

Küçükçekmece otomatik kapı servisi sistemlerinde düşük elektrik tüketimi sağlayarak hızla mükemmel bir kombinasyon oluşturan kapılardan oluşmaktadır. Otomatik kapı sistemleri özel olarak mekanın yapısına göre özel olarak üretimi gerçekleştirilmektedir.

Merter fotoselli kapı servisi

Merter fotoselli kapı servisi firması olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek ve en iyi kalite sunmak adına teknoloji sayesinde geliştirdiğimiz sistemler ile anti panik sistemi ile binada oluşan yangın ve diğer felaketlerin meydana gelmesi halinde kaçış rotasında gerekli güvenlik şartları sağlandığında bu sistem devreye otomatik olarak girmektedir.

Merter otomatik kapı servisi

Merter otomatik kapı servisi olarak yaptığımız iş, ürettiğimiz değer bizim için de değerli olmaktadır. Artık çalışma alanlarınız kapıları firmamızın ürettiği kapılar ile güzelleşecek ve değer kazanacak olup ürettiğiniz değeri dışa yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

Sefaköy fotoselli kapı servisi

Sefaköy fotoselli kapı servisi çalışmalarını yapı olarak incelendiğinde kapıların yana doğru, dairesel ve yukarı doğru hareket ettiğini söylemek gerekmektedir. Özellikle büyük mekanlarda sıklıkla kullanılan bir kapı çeşidi olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Sefaköy otomatik kapı servisi

Sefaköy otomatik kapı servisi olarak firmamız dış cephenize uygun olarak istenilen renklerde boyanabilen özel profili sayesinde kullanılan cam lamine, temperli, buzlu ya da farklı polikarbon malzemeden üretimi gerçekleştirilmektedir.

Şirinevler fotoselli kapı servisi

Şirinevler fotoselli kapı servisi gelişen teknoloji ile özel yerlerde kullanılan fotoselli kapılar değişik kontrol mekanizmaların sahip şekilde montajını ve üretimini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle soğuk ve yağışlı havalarda kullanıcıların konforunu arttıran sistemlerin üretimini ve montajını gerçekleştirmekteyiz.

Şirinevler otomatik kapı servisi

Şirinevler otomatik kapı servisi olarak müşteri mimarisine zarar vermeden her ortama uygun montaj tercihleri ile kısa süre içerisinde montaj yapılma özelliği sayesinde müşteriler tarafından tercih edildiği sebeplerden biri olduğunu söylemek gerekir.

Yenibosna fotoselli kapı servisi

Yenibosna fotoselli kapı servisi sistemlerinde en belirgin özelliği belirtmek gerekir ise ısı yalıtımı ve hijyenik, dış ortamdan gelebilecek toz ve uçan haşereye karşı son derece koruma sağlayan kapılardan oluşmaktadır.

Yenibosna otomatik kapı servisi

Yenibosna otomatik kapı servisi olarak yoğun bir insan trafiğine maruz kalan havaalanı, uluslararası ve şehirlerarası otogar ve garlarda giriş ve çıkışı sağlayan kapıların kullanımının kolay olması istendiğini bilmekteyiz.

Bizimle İletişime Geçin

  • Adres : Soğanlı Mah. Sevinç Sokak No:26/A Bahçelievler/İstanbul

  • Tel : 0850 969 16 97

  • E-Posta : info@deesotomatikkapi.com

Bizi Takip Edin