Dairesel Açılır Fotoselli Kapı Sistemleri

Dairesel açılır fotoselli kapı sistemleri ile ilgili test modu parametre bölümünden aktif hale getirilmesi için açılma ve kapanma zamanı kolaylıkla ayarlanabilir durumdadır. Test modunda kapı otomatik olarak açılıp kapanmakta olup aynı zamanda açılış totalini ekrandan görebilmeniz mümkün olmaktadır. Dairesel açılır fotoselli kapı sistemleri radar bölümünden gelen sinyallerin oranına göre kapının açık kalma süresini otomatik olarak ayarlayacaktır.

Dairesel açılır fotoselli kapı sistemleri ile ilgili firmamız Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Dairesel açılır fotoselli kapı sistemlerinde özellikle kapının çalıştığı trafik yoğunluğunun hızlı olduğu yerlerde sorunsuz çalıştığı yapılan testlerimiz sonucunda gözlemleyerek üretimlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz. Dairesel açılır fotoselli kapı sistemleri ile hava perdesi parametreden aktif olması halinde, kapı açılıp kapanana kadar hava perdesi devrede kalmaktadır. Dairesel açılır fotoselli kapı sistemlerinde kapı kapalıyken perdesi çalışmayacağını da belirtmek gerekmektedir. Bu durum ise aslında pozitif bir işlem olduğu gibi son kullanıcıya da enerji tasarrufu olarak geri dönüşüm göstermektedir. Dairesel açılır fotoselli kapı sistemleri ile ilgili her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda.

Dairesel açılır fotoselli kapı sistemleri motor akım ayarı değiştirilebilir olmakla birlikte motor ve kapı büyüklüğüne göre seçim yapılması gerekmektedir. Dairesel açılır fotoselli kapı sistemlerinde akım seçimi yapılırken mutlaka motor gücüne göre besleme verilmesiyle birlikte watt gücü de doğru orantılı olarak seçilerek ayarlama işlemi gerçekleştirilmelidir. Bunların dışında ekstra bir özellik olarak kapı açılma kapanma yönüne göre engel tanıma ve engel çarpma adedi ayarı da ayrıca yapılabilmektedir. Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.