Hız Kesici Rampalar

Hız kesici rampalar yol platformu boyunca enine uzanan tümsekler olarak da nitelendirilebilmektedir. Ülkemizde en fazla kullanılan trafiği sakinleştirmeye yönelik önlemlerden biri olduğunu da söylemek mümkün olmaktadır. Şehir içinde trafik yoğunluğunun düşük ve yol yapısının hız yapmaya elverişli olduğu ve özellikle çocuk bahçesi gibi yaya hareketliliğinin yoğun olduğu yol kesimlerinde kullanımı daha uygun görülmektedir. Hız kesici rampalar ile ilgili firmamız olan Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Hız kesici rampalar kullanılan hız kesici rampalar çok yavaş dahi aracı etkilediğini söylemek doğru olur. Bu yüzden hız kesici rampalar karayolları genel müdürlüğü tarafından kullanımına uygun bulunmamaktadır. Hız kesici rampalar ise yavaş giden araçlara hiç etki yapmadan içine doğru katlanan bir sistemden oluşmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz. Sizlerde her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda. Marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Hız kesici rampalar belirli bir hız limitinin üzerinde bu rampalardan geçmek isterseniz mekanik sistem kilitlenip normal rampalar gibi etki alanına girdiği için etki göstermektedir. Sistemin içerisinde elektronik bir düzenek olmadığı için bozulma ihtimalinin seviyesi en aza indirgenmiştir.

Hız kesici rampalar da temel unsur merkez kaç kuvvetiyle çalışan bir kavrama özelliğine sahip olmasıdır. Hız kesici rampalar aniden itilmesi halinde iç makara hızla dönmeye başlayarak ortaya çıkan merkez kaç kuvetti makara üzerinde bulunan kilit kolunun dışarı doğru açılmasını sağlamaktadır. Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.