Galvaniz Sarmal Kapılar

Galvaniz sarmal kapılar alüminyum mamul akıllı hafif yapı profil sistemiyle çok sessiz sarıyor ve az aşınıyor yüzeyi seçime bağlı boyasız veya boya kaplamalı olarak da kullanılmaktadır. Özel çelik mamul profiller nakliye montaj ve işletimde oluşabilecek hasarlara karşı çok dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Galvaniz sarmal kapılar özellikle soğuk odalar için özel profil şeklinde tasarlanıp üretildikten sonra siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Boyasız modeli bu kapıların favori standart yüzeyi olmakla birlikte en çok tercih edilen galvaniz sarmal kapılardan olmaktadır. Galvaniz sarmal kapıların yüzeyinde bulunan kaliteli kaplama sayesinde dış hava koşullarına dahi dayanıklı olarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Galvaniz sarmal kapılar konusunda firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz. Galvaniz sarmal kapılar endüstriyel kullanımı oldukça fazladır. Bazı firmaların mal giriş çıkış bölümlerinde sirkülasyon sağlamak amacıyla kullanılan çok uzun ömürlü kapılardan oluşmaktadır. Kapıların gövdesini oluşturan çift alan kaplama sayesinde esneme ve rüzgar durumu ne kadar kuvvetli olursa olsun dayanıklılığı yüksek testler sonucunda başarıyla geçmiştir. Galvaniz sarmal kapılar ile ilgili her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda.

Marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Galvaniz sarmal kapılar aşağıdan yukarıya doğru üst kısımda rulo halinde toplanmasıyla kapanmaktadır. Galvaniz sarmal kapılar binanın dış cephesine uygun olarak üretim aşamasında farklı uygulamalar sayesinde boyanmaktadır. Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.