Manuel Döner Kapılar

Manuel döner kapılar konusunda deneyim ile sektörünün öncü ismi olan Dees otomatik kapı sistemleri manuel döner kapılarda edindiği bilgi ve birikimi üretim alanımız sayesinde yapı dünyasının hizmetine sunmaktayız. Manuel döner kapılarda istenilen ölçülerde üretilebilen ve binanın mimarisi ve estetiği ile son derece uyumlu çok fonksiyonu tasarımı ile kullanışlı tek kanat ve çift kanat tipleri ile kullanım ihtiyacına uygun olarak şık sağlam ve güvenlikli manuel döner kapılar üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz. Bina mimarisi ile tam uyum sağlamak adına arzu edilen herhangi bir renkte üretimi mümkün olan bu kapılar standart olarak natural eloksal renginde olmakla birlikte isteğe bağlı olarak özel eloksal renklerinde veya tüm RAL renklerinde elektrostatik boyalı olarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Manuel döner kapılar ile ilgili her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda. Yaptığımız testler sonucunda tüm kalite standartlarına uygun olarak üretilen ve kusursuz bina ve insan güvenliği sağlayan bir tasarıma sahip olan sistematik kapılardan oluşmaktadır. Manuel döner kapılar ile ilgili marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Manuel döner kapılar her zaman ve her yerde en iyi performansı vermek üzere tasarlanan bu sistem, herhangi bir sorunda dahi sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

Manuel döner kapılar firmamız bünyesi olan Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Manuel döner kapılar uluslar arası güvenlik yönetmeliklerinin verdiği talimatlar doğrultusunda üretimlerini gerçekleştirmektedir.