Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Endüstriyel seksiyonel kapılar, parmak sıkışma emniyetine sahip olmakla birlikte kalın PU dolgulu paneller çok sağlam ve iyi bir ısı yalıtımına sahip olmaktadır. İşlemeli kapı kanat yüzeyindeki panel geçişleri kusursuz olarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Endüstriyel seksiyonel kapılar daha aydın iç mekanlar için camlı paneller ile üretimi gerçekleştirilerek sunulmaktadır. Çizilmeye karşı dayanıklı plastik camlar sayesinde endüstriyel seksiyonel kapılar daima net görüşe sahip olduğunu sizlerde kendi gözlerinizle görebileceksiniz. Kapı panelinin özel formu ve menteşesi sayesinde hem iç tarafta hem de dış tarafta sıkışma noktası bulunmadığından artık çalışanlarınız çok daha emniyette ve güvende olacaktır.

Endüstriyel seksiyonel kapılar da kendi tasarladığımız ve ürettiğimiz motorlar ve kumandaları sizlerin huzurunda sunmaktayız. Bileşenler birbiriyle tam uyumlu olduğu için çok daha işlevsel kullanmanız mümkün olmaktadır. Endüstriyel seksiyonel kapılarda fonksiyon güvenliği ön planda olduğu için garanti konusunda da sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacaktır. Marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Çepeçevre ve daima esnekliğini koruyan conta sayesinde toz ve enerji kaybına karşı tam koruma sağladığı için ısı konusunda da sizin enerji tasarrufu yapmanızı kolaylıkla sağlayacaktır. Yerde bulunan dengesiz ve pürüzlü bögelerde dengeleyen alt kenar profil ilave olarak yağmurun içeriye sızmasına karşı koruma sağlayarak endüstriyel seksiyonel kapılarınız tam kullanışlı olarak kullanabileceksiniz. Endüstriyel seksiyonel kapılar konusunda sizlerde her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda. Endüstriyel seksiyonel kapılar ile ilgili firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz.

Ülkemizin pazarında Dees otomatik kapı sistemleri olarak bütün önemli yapı elemanlarını kendi üretim tesisimizde üretmekteyiz. Endüstriyel seksiyonel kapılar ile Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.