Endüstriyel Sarmal Kapılar

Endüstriyel sarmal kapılar üretime başlamadan önce tüm ürün bileşenlerini kontrolü yapılarak üretim işlemine geçilmektedir. Ayrıca montaj aşamasında da ürün bileşenleri elle ve gözle kontrol edildikten sonra montaj işlemine geçilerek montajı yapılmaktadır. Endüstriyel sarmal kapılar yoğun araç trafiği gerektiren ve iç ortam hava koşullarının dış ortamdan minimum seviyede etkilenmesinin istendiği mekanlarda başarılı çözümlerden biri olmaktadır. Endüstriyel sarmal kapılar esnekliği sayesinde oldukça ömrünün uzun olduğunu ve diğer sarmal kapılara göre daha güvenli olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Sabit hızlı açılıp kapanan modelinin dışında diğer model ise esnek kalkış ve durma hızlarına sahip iki ana modeli ile ortaya çıkmaktadır.

Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Endüstriyel sarmal kapılar konusunda firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz. Endüstriyel sarmal kapılar ile tesislerde oluşan yoğunluğa büyük çözüm olduğunu söylemek mümkündür. Tesislerdeki aşırı trafik yoğunluğunu ve enerji kaybını minimuma indiren bu kapılar genellikle siz değerli müşterilerimizin tercih sebebi olduğunu belirtmek isteriz. Endüstriyel sarmal kapılar esnek olduklarından dolayı her darbe sonrası arıza verip sizi asla yarı yolda bırakmayacağını da gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Sizlerde her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda. Endüstriyel sarmal kapılar ile ilgili tüm yedek parçalar firmamız bünyesinde mevcut olup hiçbir şekilde yedek parça sıkıntı yaşanılması söz konusu dahi olmamaktadır.

Endüstriyel sarmal kapılar ile marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Endüstriyel sarmal kapılar konusunda, Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.