Teleskopik Fotoselli Kapı Sistemleri

Teleskopik fotoselli kapı sistemleri bina giriş ve geçiş yerlerine en yüksek açılma genişliği verebilmek ve yaya trafiğini ona uygun olarak üretilmesini gerçekleştirmektir. Teleskopik fotoselli kapı sistemleri dar girişler için en ideal çözüm olduğunu belirtmek fayda olduğunu düşünmekteyiz. Bu sistemle kayar kanatlar birbirleri üzerine göreceli hızlarla açılmayı sağlamaktadırlar. Girişlerde teleskopik kayar kapılar birbirleri üzerine açılan kayar kanatları sayesinde geçiş problemini ortadan kaldırdıklarını sizde gözlerinizle göreceksiniz. Teleskopik fotoselli kapı sistemleri ile Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Teleskopik fotoselli kapı sistemleri geniş açıklıkta kullanabilmek için teleskopik kayar kapı üniteleri geliştirilerek büyük çalışmalar sonucunda üretimi gerçekleştirilmektedir. Teleskopik fotoselli kapı sistemleri mekanın normal kayar kapıya müsait olmadığı yerlerde çalışma şekli ile muhteşem bir çözüm yaratacağını gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Teleskopik fotoselli kapı sistemleri konusunda firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz. Dar girişlere otomatik kapı uygulaması için mükemmel çözümler sunmaktayız. Sizlerde her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda.

Dayanıklılığı ve uzun süre kullanıma uygunluğu ile dikkat çeken firmamızın üretimi olan teleskopik fotoselli kapı sistemleri yurtiçinde onlarca referansımız ile hizmet vermekteyiz. Teleskopik fotoselli kapı sistemleri konusunda marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Geçiş mesafesinin arttırılmak istediği alanda tercih edilen otomatik kapı kontrol operatörü de denilmektedir. Teleskopik fotoselli kapı sistemleri ile ilgili olan firmamız Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.