Hangar Kapıları

Hangar kapıları yüksek güvenlik ve sağlamlık ihtiyacından dolayı kusursuz tasarım ve ileri mühendislik bilgisi gerektiğini söylemek gerekmektedir. Hangar kapılar ile Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Hangar kapıları sistemlerimiz dikey askılıdır ve yanlarında neredeyse hiç alan bırakılması gerekmemektedir. Bu şekilde üretim alanınızdan en iyi şekilde yararlanılması söz konusu olabilmektedir.

Herhangi bir döşeme rayı gerektirmeyen bu hangar kapılar araçlarınızın ve ekipmanınızın giriş ve çıkışlarını kolaylaştırarak size uygun bir çalışma ortamı oluşturarak çalışma alanınızı genişletecektir. Firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz. Bu kapıların denizcilik uygulamalarında oldukça başarılı olduğu kanıtlanmış olup şiddetli rüzgarlara sahip kıyısal iklim koşullarına dayanıklı şekilde üretim bölgemize üretilerek tasarımı yapılmaktadır. Hangar kapıları ile ilgili sizlerde her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda. Hangar kapıları aynı zamanda kaynak ve bileme kaynaklı kıvılcımlara ya da kumlama maddelerinin sıçramasına karşı oldukça dayanıklı olduğunu tüm deney ve testlerimiz sonucunda büyük başarılı sonuçlar elde etmeyi başardık. Hangar kapılar konusunda marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Hangar kapıları dünyanın en çok kasırga gözlemlenen bölgelerinde dahi 30 yıl boyunca performans gösterecek şekilde güvenilir ve geçirmezliği doğrulanmış çözümler sunarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Son derece güvenilir olan ve korozyona karşı dayanıklı kapılar oldukça az bakım gerektirdiğini de söylemek mümkün olmaktadır. Hangar kapıları konusunda uzman ekibi ile birlikte Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.