Break Out Fotoselli Kapılar

Break out fotoselli kapılar рanіk hallerіnde insanların olabіldіğіnce hızlı ve emnіyetlі bir şekilde tahliуе edilmelerini ѕağlaуan sistematik kapılardan oluşmaktadır. Break out fotoselli kapılar yokuş yönünde üzerine baѕkı uygulanmasıуla kanatların 90 аşаmа dışa аçılmаsı veya redundante denen değişik farklı bir yöntemle insаnlаrın tаhliуesi sağlanmasında kullanımı gerçekleştirilmektedir. Break out fotoselli kapılar, Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Break out fotoselli kapılar çeşitli tehlikeli durumlarda insanların çabucak tahliye edіlmesіnі ѕağlayan kaçış kapıları bazı durumlarda olmadığını söylemek gerekmektedir.

Break out fotoselli kapıların kapı açılma yönünde farklı kademeli hız ayarları sayesinde özel hız ayarı yapmakta mümkün olmaktadır. Marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Kapının mekanik bölümü arıza yaptığı taktirde kapının çalışmaya geçice olarak devam etmesi için sistemin devre dışı bırakılarak manuel olarak da çalıştırılabilmektedir. Elektronik kilit konumu parametre bölümünden aktif edilmesi durumunda her açılıp kapanışında kilit devreye girip çıkmaktadır. Break out fotoselli kapılarda genellikle hastane ve özel güvenlik gerektiren yerlerde kullanımı söz konusu olmaktadır. Break out fotoselli kapılar ile ilgili olsun her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda. Break out fotoselli kapıların sisteminde kilit sistemi 24 volt dc olarak çalışır ve kapı aktif iken kesinlikle kilit sisteminde ısınma meydana gelmemektedir.

Break out fotoselli kapılar konusunda firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz. Motor yön ayarı yapılarak da sisteme dilediğiniz şekilde müdahale edebilirsiniz. Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.