Yangına Dayanımlı Sarmal Kapılar

Yangına dayanımlı sarmal kapılar gerekli standartlarına uygun bir şekilde üretilmekte olup siz değerli müşterilerimizin kullanımlarına sunulmaktadır. Yangına dayanımlı sarmal kapılar isminden de birazda olsa anımsayabileceğiniz bir durum olmakla birlikte, herhangi bir yangın anında hemen kapanarak iki mekanı birbirinden ayıran yangın sıçramasını engelleyen yangına dayanımlı sarmal kapılardan oluşmaktadır. Dees firmamızın ürettiği yangın kapıları 4 saate kadar yangına dayanabilmektedirler. Yangına dayanımlı sarmal kapılar özel kimya ile üretilmekte olup, yangın hassasiyeti yüksek tesislerde kullanılması gerekmektedir. Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Yangına dayanımlı sarmal kapılar genel olarak endüstriyel tesislerin iki alanını birbirinden korumak amacıyla kullanımı mevcut olmaktadır. Birbirinden ayrı iki ortamı özellikle de duman geçişini izole etmek maksadıyla fiber malzemelerden üretilmiş olup yangın perdeleri olarak da kullanımı söz konusu olmaktadır. Yangına dayanımlı sarmal kapılar üretim aşamasında kullanılan tüm malzemelerin gerekli sertifikaları mevcut olmakla birlikte, tüm standartlara uygun olarak üretimi gerçekleştirilmektedir.

Yangına dayanımlı sarmal kapılar ile ilgili her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda. Yangına dayanımlı sarmal kapılar ile ilgili durumlarda hayatınızı sizden daha çok düşünen bir firma arıyor iseniz biz sizin için uzman ekibimiz ile birlikte hizmetinizdeyiz. Yaşama riski taşıdığınız tüm can ve mal kayıplarını önleyebilmek adına yangına dayanımlı sarmal kapıları tercih etmeniz hem firmanız için hem de içerisinde çalışan personel için çok daha iyi olacaktır. Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.