Hermetik Kapılar

Hermetik kapılarda günümüz hastanelerinde sterilizasyon ve basınçlandırma yöntemi ile sağlandığını söylemek mümkün olmaktadır. Özellikle ameliyathanelerde belirli oranda temiz havanın odaya pompalanması ve bir miktar havanın vakumlanması ile gerçekleşen sterilizasyon oda içerisinde basınç oluşturduğunu söyleyebiliriz. Hermetik kapılar konusunda firmamız olan Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Hermetik kapılar basınç altında hastane ya da hijyenik kapılar tek eksende çalıştığı için tam sızdırmazlık sağlayamadığını söylemek mümkün olmaktadır. Hermetik kapılar basınç sistemi ile ameliyathane gibi mekanlarda basınca karşı çalışan ve tam sızdırmazlık sağlayan paslanmaz çelik ya da kompakt laminat kanat seçenekleri ile üç eksende çalışan özel otomatik kapılardan oluşmaktadır. Hermetik kapılarda marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Hermetik kapılar kapandığında dört noktadan baskı sağladıkları gibi zengin havayı kapattığı odanın içinde tutmayı başarır. Bu özeliği ile iklimlendirme yapılmış odadaki koşulların korunmasını ve belli bir oranda ses izolasyonu sağlayan bir sisteme sahip olmaktadır. Hermetik kapılar ile ilgili olsun veya her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda. Hermetik kapılar sisteminde steril ortam durumu arttıkça kapı çeşitliliği de bu oranda değişiklik gösterdiği gözlemlenmiştir. Hastane kapılarından daha farklı kanat varyasyonları ile hijyenik alanlar koruma altına alınmasıyla hermetik kapılar üretilmeye başlanmıştır.

Firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz. Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Bu kapıların genel kullanım alanları yarı steril alan ile tam steril alanın geçiş hollerinden oluşmaktadır.