Sarmal Tip Garaj Kapısı Sistemleri

Sarmal tip garaj kapısı sistemleri düşey açılmakta olup garajda çok az yer kapladıklarını söyleyebiliriz. Sarmal tip garaj kapısı sistemleri sayesinde garaj içinde ve garaj önünde maksimum boş alan sağlanılmaktadır. Tavan bölümü de serbest kalır ve lambalar için veya ilave istifleme alanı olarak kullanılabilir. Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Sarmal tip garaj kapısı sistemleri güvenliğiniz açısından, tüm kapı ve motor bileşenleri bağımsız enstitülerde test edilmiş ve sertifika yetkileri kazanmıştır.

Sarmal tip garaj kapısı sistemleri yönetim sistemine uygun olarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Sürekli olarak yeni ürünler ile geliştirmeler ve iyileştirmeler üzerinde detaylı ve yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Sarmal tip garaj kapısı sistemleri yapılan yüksek düzeydeki denetimler sayesinde kalitemizin olgunlaşmış seri ürünler sunarak sizlere sonsuz hizmetimizi sürdürmekteyiz. Firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz. Sarmal tip garaj kapısı sistemleri mükemmel teknik çözümler ve de rakipsiz kalite güvencesi sayesinde tüm kapı sistemlerinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sarmal tip garaj kapısı sistemleri bilinen çekme yayı tekniği ile kapının açılması ve kapatılması sırasında motora destek görevini sağlar. Böylece motor mekaniğinin üzerindeki yük azalmaktadır. Acil durumlarda kapıyı rahatlıkla el ile açılabilmektedir.

Sarmal tip garaj kapısı sistemlerinde döndürme koluna hiçbir şekilde ihtiyaç yoktur. Çift yay tekniği sayesinde kapı düşmeye karşı emniyetli olduğu gibi, sarmal tip garaj kapısı sistemleri seri motor sargı milinin kaplamasının dışına bakım dostu takılmıştır. Kapı çevreleri çok yumuşak ve sessiz olması nedeniyle kapı korunması üst düzeydedir. Çift yay tekniği ile sağlana düşme emniyeti sayesinde ilave kapanma kenarı güvenliğine de ihtiyaç duyulmamaktadır. Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.