Kollu Bariyerler

Kollu bariyerler araç geçişinin olası gecikme durumunda bariyer kolunun kapanmaması için fotosel sistemi kullanılmaktadır. Kollu bariyerler ana gövde standart olarak 3002 ral kodu ile elektrostatik boya ile boyalı olarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Kollu bariyerler bilgisayarlı otomasyon sistemleri gibi tüm geçiş kontrol sistemleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Kullanışlı kontrol sistemi ile işlevselliği ve daha pek çok avantajı bir araya getirdiğini söylemek mümkün olmaktadır. Kullanımdan oluşan yanlışlıkların önüne geçerek otoparkların etkili bir şekilde kontrol altında tutulmasını sağlayan bir sistem olarak söyleyebiliriz. Günlük 1000 defa açma - kapama kapasitesine sahip olan bariyer elektrik kesildiğinde elle açılması da söz konusu olabilmektedir. Kollu bariyerler konusunda firmamız olan Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Kollu bariyerler otomatik kapanma süresine göre bariyer kolu otomatik olarak kapanır. Kollu bariyerlerde görevini yapmaması durumunda bariyer kolu aracın üzerine kapansa bile bariyer kolu altındaki antishock rubber sayesinde, araç zarar görmeyecek ve altında araç olduğunu algılayarak, bariyer kolunu tekrar aracın geçmesi için açacaktır. Kollu bariyerler ile ilgili marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Kollu bariyerler ile ilgili her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda.

Kollu bariyerler konusunda uzman ekibimiz bünyesinde bulunan her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda. Bariyer algılayıcılarının herhangi bir cismin, aracın yada insanın bariyer kolu inerken kola çarpması durumda kolun geri kalkması için gereken zorlanmayı hissetmesi gerekir, zorlama hissini en düşük yada en yükseğe çıkarmak için montajı sırasında belirtilen bariyer kol hassasiyet ayarı potansiyometrelerini kullanabilirsiniz.