Teleskopik Bahçe Kapı Sistemleri

Teleskopik bahçe kapı sistemleri en basit anlatım diliyle kapı kanatlarını harekete geçirmek için belirli bir bölgede ki kısma konulan operatör sayesinde hareketlendirme kolu ve geçişleri otomatik yönlendirme sistemi ile çalışması gerçekleştirilmektedir. Teleskopik bahçe kapı sistemlerinde, Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Teleskopik bahçe kapı sistemlerinde çalışma esnasında yani kapının açılıp kapanması gibi durumlarda özel bir sistemden oluştuğu için sizlerde göreceksiniz ki oldukça sessiz bir sistem kullandığı için sessiz bir şekilde açılıp kapanma işlemi gerçekleşecektir. Teleskopik bahçe kapı sistemleri otomasyonu üst duvar kısmına yahut kapı üzerine kurulumu söz konusu olabilmektedir. Bu sistemin mimari açıdan görünümü şıktır ve ortama uyum sağladığını da diğer yaptığımız uygulama örneklerimizden dolayı gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Teleskopik bahçe kapı sistemleri konusunda firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz. Teleskopik bahçe kapı sistemleri bazı kapılar gibi bir destek noktası üzerinde dönüş yaparak çalıştığı için sistemleri özel olarak hazırlanmaktadır. Teleskopik bahçe kapı sistemleri genellikle içe doğru açıldığı için bu sebeple dış mekanlarda ve bahçelerinizde kapının dönüş yapabileceği uygun bir alan bulunması gerektiğini de söylemek gerekmektedir.

Sizlerde her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda. Doğru otomasyon sistemi seçilerken boyut ve yaklaşık ağırlığı gibi dikme ve kanadın sağlamlığı gibi birçok materyalin ölçüleri dikkate alınarak teleskopik bahçe kapı sistemleri üretimi gerçekleştirilmektedir. Marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Teleskopik bahçe kapı sistemleri konusunda Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.