Yükleme Körükleri

Yükleme körükleri nakliye araçlarında bulunan malların indirilmesi esnasında araç ile yükleme noktası arasındaki bağlantıyı sağlayan sistemlerden oluşmaktadır. Yükleme körükleri ile ilgili ihtiyaç duyulması halinde fanlı filtre sistemi ilave edilerek tozun yönlendirilmesi ve böylece geri kazanımı çevreye yayılması önlenebilmektedir. Temin edilen yükleme körükleri kapalı tank silobas yükleme veya açık kamyon yüklemeleri için iki farklı tipte sunumu gerçekleştirilmektedir.

İç ve dış körük standart olarak esnek ve katlanabilir yağ itici ve genel kimyasallara karşı dirençli kauçuk kaplı hammadden oluşmaktadır. Yükleme körükleri konusunda Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Bu sistem ile oluşabilecek enerji kayıplarını minimuma indirmek ve ürünlerinizi dış hava koşullarından korumak için mekanik veya şişme tip sistemleri tercih etmenizi önermekteyiz. Şişme körükler özellikle gıda sektöründe tam sızdırmazlık sağlamak için tercih edilen ürünlerden biri olduğunu belirtmek gerekmektedir. Yükleme körükleri konusunda firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz. Yükleme körükleri ile ilgili firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz.

Yükleme körükleri esnek bir tasarıma sahip olduğu için tüm ölçülerdeki araçlar için kullanımı da söz konusu olabilmektedir. Yükleme körükleri iyi fiyat ve performans oranı ve diğer özelliklerin bir araya gelmesi gibi özelliklerle birlikte yükleme noktalarının çok büyük bir kısmında mekanik olan körüklerin bulunduğunu ve tercih edildiğini söyleyebiliriz. Yükleme noktası oluşturmak için en güzel ve en kullanışlı ve en basit sistemin bu sistem olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Bu sistemin en büyük özelliği ise tüm araç ölçülerine uygun olduğu için kullanımını rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz. Yükleme körükleri ile ilgili firmamız olan Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.