Road Blocker

Road blocker her türlü araçlı saldırıya karşı birçok bölgenin girişini ve çıkışını kontrollü ve güvenli yapılması gereken alanlarda en yaygın kullanılan sistemden oluşmaktadır. Road blocker sistemi sadece araç çarpmalarına dayanıklı bir kasa olarak tasarlanmamış olup aynı zamanda sistemle ilgili tüm aksamlar da gerçekleşebilecek saldırılara karşı güçlendirme mekanizması ile sağlamlaştırılmıştır. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde road blocker sistemi en yoğun yerlerde bile seri bir şekilde çalışmaktadır. Road blocker sistemi diğer güvenlik sistemleri ile senkronize edilerek olası saldırılarda savunmayı en üst düzeyde tutar ve araçların güvenli bir şekilde bölgeye girişini sağlayan mekanizmadan oluşmaktadır.

Road blocker sistemi firmamız Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Road blocker sisteminin marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Sistemin kısa bir şekilde özetlemek gerekir ise; yüksek güvenlik önlemleri gerektiren yerlerin ana ve tali giriş kapılarında kullanılabilen teknik bir yapı elemanından oluşmaktadır. Road blocker sistemi ile ilgili her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda. Road blocker sistemi caydırıcı olduğu kadar gerçek anlamda güvenliği sağlaması konusunda ciddi artı yönde etkisi olmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz.

Road blocker sistemini firmamız olan Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Genel olarak çalışma mantığı hidrolik yağ basıncının pompalanmasıyla ortaya çıkan güçle çalışmaktadır. Uzaktan kontrol dışında elle de kontrol etmek mümkün olduğunu söyleyebiliriz.