Yenibosna Otomatik Kapı Servisi

Yenibosna otomatik kapı servisi olarak yoğun bir insan trafiğine maruz kalan havaalanı, uluslararası ve şehirlerarası otogar ve garlarda giriş ve çıkışı sağlayan kapıların kullanımının kolay olması istendiğini bilmekteyiz. Öyle ki eşya, bavul ve benzeri şeylerle dolu bir halde kapının önüne gelen bir kişi, yardım görmeden ve ellerindeki eşyaları indirmeden içeriye girebilmelidir. Yenibosna otomatik kapı servisi olarak bunun farkında olarak, kapının gelen birisinin olduğunun fark edip kendiliğinden açılması ve geçiş bittiğinde yine kendiliğinden otomatik olarak kapanması sistemini her geçen gün yenilenen teknoloji sayesinde geliştirerek üretimini gerçekleştirmekteyiz. Yenibosna otomatik kapı servisi olarak bu tarz otomatik kapıların hem kullanım açısından hem de enerji bakımından oldukça verimli bir üretim olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Yenibosna otomatik kapı servisi olarak günümüzde bu uygulama oldukça basit bir yöntemle yapılsa bile biz Dees otomatik kapı sistemleri servisi olarak teknolojiyi sürekli takip ederek her geçen gün fonksiyonel otomatik kapılar üretmeye devam etmekteyiz. Yenibosna otomatik kapı servisi olarak tasarladığımız tüm kapılarda fotosel uygulamasını kullanarak sizlere en iyi çözümler sunmaktayız. Düşük enerji modunda çalıştırıldığı zaman hassas manyetik sürme teknolojisi sayesinde kapıya ayrıca güvenlik sensörleri koymaya ihtiyaç bulunmamaktadır. Yenibosna otomatik kapı servisi sitemlerinde iç mekanve dış mekan uygulamalarında kapılarda hayatı kolaylaştıran performansa sahip olduğunu söylemek gerekmektedir.

Yenibosna otomatik kapı servisi sistemlerinde konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılacak bakım sayesinde, yeterli bilgiye sahip olmayan kişilerin yanlış müdahalesi sonucunda oluşabilecek zararları kısa süre içerisinde önleyebilmekteyiz. Yenibosna otomatik kapı servisi olarak elektrik hattınızın kesintiye uğraması durumunda istenildiğinizde az bir kuvvet uygulayarak açılıp kapanabilmektedir. İsterseniz dahili batarya sayesinde mekanizmanızı destekleyerek elektrik kesinti gibi durumların önüne geçecektir. Yenibosna otomatik kapı servisi sistemleri tasarımcılara ve mimarlara yaratıcılık için sınırsız bir olanak sağlamaktadır. Yüksek dayanıklılık testlerini geçmiş olan otomatik kapılar yüksek kalite ve modüler yapısı sayesinde güvenilir bir performansa sahip olmaktadır.Tüm ürettiğimiz otomatik kapıların CE belgesine sahip olduğunu ve mevcut kapılara sonradan uygulamalar için de uygun olduğunu belirtmek gerekir.