Yenibosna Fotoselli Kapı Servisi

Yenibosna fotoselli kapı servisi sistemlerinde en belirgin özelliği belirtmek gerekir ise ısı yalıtımı ve hijyenik, dış ortamdan gelebilecek toz ve uçan haşereye karşı son derece koruma sağlayan kapılardan oluşmaktadır. Ayrıca kullanım alanları oldukça geniş olduğundan dolayı dışarıdan gelebilecek her türlü yabancı etiklere karşı da koruma sağlayabilmektedir. Yenibosna fotoselli kapı servisi olarak fotoselli kapı sistemlerinde mekanik aksamlar kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Yenibosna fotoselli kapı servisi olarak biz kendimize hep şu soruyu soruyoruz. İnsanların konfor ve güvenliğini aynı anda nasıl sağlayabiliriz? Evet aslında bakarsak konfor ve güvenlik iki zır kelime olduğunu söyleyebiliriz. Bizler bu iki kelime ile üretim alanımızda harikalar meydana getirerek, biraz bilgi, biraz zeka ve yetenek bizim insanlığa hizmet yolundaki en önemli anahtar kelimelerimiz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yenibosna fotoselli kapı servisi olarak şunu söylemek gerekir ki; insanoğlunun yoğun yaşam temposu içerisine ona kolaylık ve konfor sağlayan, el değmeden kişiyi görünce otomatik olarak geçiş izni veren kapılardan oluşmaktadır. Yenibosna fotoselli kapı servisi kapsamında iş yerleri, marketler, restorantlar, oteller, avm, hastaneler, ve kamu binalarında kullanılabilen giriş ve çıkışların daha kolay olmasını sağlayan fotoselli kapılar bizim sizin için hazırladığımız teknoloji ürünlerinde sadece bir tanesi olmaktadır. Yenibosna fotoselli kapı servisi sistemleri üst ve yanlarda bulunan algılayıcı fotoseller ile siz yaklaştığınızda sizi görüp açılarak, ya da tam ortasında olsanız bile sizi görüp kapanmayarak hem konforu hem de güvenliği bir arada sunan kapı çeşitlerindendir.

Yenibosna fotoselli kapı servisi sistemleri her nerede olursa olsun asla sizi yarı yolda bırakmayan bir sistem olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Özellikle insan giriş çıkışlarının en yoğun olduğu bölgede bile duraksamadan çalışmaya devam etmektedir. Yenibosna fotoselli kapı servisi sistemlerinin en büyük özelliği ise elektrik kesintilerinde mağduriyeti ortadan kaldıran serileri ile tam bir kullanıcı dostu kapılardan oluşmaktadır. Yenibosna fotoselli kapı servisi olarak sizin rahatınız için kendisine uyarlanabilen yapısı sayesinde sıcak veya soğuk havalarda duruma göre yarım açılabilme özelliği ile iç mekan ısı kaybını minimuma indirerek aynı şekilde yaz aylarında da içeride bulunan havayı muhafaza eden sistemlerden oluşmaktadır.