Şirinevler Otomatik Kapı Servisi

Şirinevler otomatik kapı servisi olarak müşteri mimarisine zarar vermeden her ortama uygun montaj tercihleri ile kısa süre içerisinde montaj yapılma özelliği sayesinde müşteriler tarafından tercih edildiği sebeplerden biri olduğunu söylemek gerekir. Güçlü gövdesi sayesinde paslanmaz özellikte olup tozlar karşı korumalı olması ile birlikte kolayca temizlenebilen gövdesi olması ile birlikte gövde içerisinde mekanizmalar güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir. Şirinevler otomatik kapı servisi olarak ürettiğimiz ve montajını gerçekleştirdiğimiz tüm otomatik kapıların montajı bittikten sonra enerji verildiğinde kendi ayarlama işlemini kendisi yapmaktadır. Şirinevler otomatik kapı servisi olarak montajını yaptıktan sonra enerji verildiğinde kapı birkaç kere açılıp kapanma manevraları yapacaktır. Bu manevralar sayesinde kapı bandı aralığını ve çalışma süresini sistem algılayacaktır.

Şirinevler otomatik kapı servisi sistemlerinde kontrol ünitesi bu bilgiler ile kapının hareketi için gerekli parametreler ayarlanarak kapının doğru ve verimli çalışması adına önemli katkıda bulunur. Kontrol ünitesi ayrıca güvenlik ve sistem ömrünü uzatmak adına ağır ve belirli sınırları aşan kapılarda hız ve ivme parametrelerini otomatik olarak sınırlamaktadır. Şirinevler otomatik kapı servisi olarak kapı üzerinde kanat ölçüsü veya ağırlığın değiştiği taktirde mutlaka reset işlemi yaparak kurulumunu yeni uygulanan sistemler ile eşleştirilmektedir. Şirinevler otomatik kapı servisi sisteminde enerji kesildiğinde sistem çalışması otomatik isteğe özel bataryalar sayesinde devam etmektedir. Sistem hafızası özel olarak herhangi bir olası duruma karşı girilen parametreleri hafızasında kaydetmektedir.

Şirinevler otomatik kapı servisi olarak önerimiz kapının düzgün çalışmasını engelleyecek sorunların oluşması durumunda en kısa süre içerisinde firmamızı arayarak destek ekibimizin yönlendirilmesini istemek yeterli olacaktır. Firmamızın uzman kadrosu ile tüm yedek parça donanımı ile firmanıza gelerek kısa sürede arızayı tespit edip çözümleyecektir. Şirinevler otomatik kapı servisi olarak ürettiğimiz tüm otomatik kapılar için özel olarak dizayn edilmiş ince profil sistemi iç ve dış mekanların tümünde kullanılabilmektedir. Şirinevler otomatik kapı servisi olarak ürettiğimiz otomatik kapılar fonksiyonların devamlılığını sağlayan mekanizmalar, güvenlik ek kontrolü ve özel radar hareket sensörleri eklenebilmektedir. Dış mekan sıcak veya soğuk olsa dahi ürettiğimiz otomatik kapıların çok yüksek ısı iletimi değerli ile mükemmel bir ısı yalıtımı sağlamaktadır.