Şirinevler Fotoselli Kapı Servisi

Şirinevler fotoselli kapı servisi gelişen teknoloji ile özel yerlerde kullanılan fotoselli kapılar değişik kontrol mekanizmaların sahip şekilde montajını ve üretimini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle soğuk ve yağışlı havalarda kullanıcıların konforunu arttıran sistemlerin üretimini ve montajını gerçekleştirmekteyiz. Şirinevler fotoselli kapı servisi olarak montaj esnasında dikkat ettiğimiz en önemli konu da kiriş boyutudur. Kirişler kapanın dönmesinde yeterli dönüş alanını sağlayabilmesi gerekmektedir. Bu yüzden kiriş boyutları oldukça önemlidir. Bu yükseklik sayesinde fotoselli kapının montajı çok daha kolay olmakla birlikte daha bir estetik görünüme sahip olacaktır. Şirinevler fotoselli kapı servisi sistemlerinde montajını yaptığımız kapıların standartlara göre toz, ses, kir gibi yalıtım konusunda yönetmeliğe uygun olacak bir şekilde üretimini ve montajını gerçekleştirmekteyiz.

Şirinevler fotoselli kapı servisi olarak elektrik kesintilerinin önüne geçebilmekte adına acil durum butonu veya isteğe özel olarak şarj edilebilen akü veya batarya gibi benzeri ürünler ile beslemesini üretim dahilinde yapmaktayız. Fotoselli kapılar birden fazla mekanik parçaların bir araya gelmesi sayesinde oluşmaktadır. Şirinevler fotoselli kapı servisi sistemlerinde iç tesisat yönetmeliğine göre mekanik aksamda elektrik kesilmesine veya herhangi bir arızaya karşı kapıyı el yardımı ile çalıştırılmasını sağlayacak düzeni de üretim esnasında projelendirerek uygulamaktayız. Şirinevler fotoselli kapı servisi olarak bir sensör sayesinde motorun ileri veya geri çalıştırılmasını sağlayan elektronik devreler sayesinde geliştirilerek üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Şirinevler fotoselli kapı servisi sistemlerinde özellikle endüstri alanında en çok kullanılan kapı türü olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Özellikle resmi ve özel kuruluşların giriş ve çıkışında tercih edilmektedir. Günümüzde güvenlik önlemlerinin artması sebebi ile giriş ve çıkışlarda en çok tercih edilen sistemlerden biri olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Şirinevler fotoselli kapı servisi olarak kullanım koşulları sayesinde kullanım alanları da değişkenlik gösteren bu tür kapılar süper market, restaurant, mağaza ve bankalarda özel olarak tercih sebebi olmaktadır. Şirinevler fotoselli kapı servisi olarak uygulamayı yapacağımız alanın tasarımına bakarak özel üretimleri gerçekleştirmekteyiz. Her işletmenin giriş kapısı ve giriş alanı farklılık gösterdiği için en iyi tasarımı ve şık görünümü bu kapılar sayesinde rahatlıkla kazanabilirsiniz.