Sefaköy Otomatik Kapı Servisi

Sefaköy otomatik kapı servisi olarak firmamız dış cephenize uygun olarak istenilen renklerde boyanabilen özel profili sayesinde kullanılan cam lamine, temperli, buzlu ya da farklı polikarbon malzemeden üretimi gerçekleştirilmektedir. Bunlar Dees otomatik kapı sistemlerinin size sunduğu ayrıcalıklardan yalnızca bir kaçı olduğunu söylemek gerekmektedir. Sefaköy otomatik kapı servisi sistemlerinde harici kilit sayesinde alt profil setine yerleştirilen manuel bir kilit sayesinde mekanınızdan ayrılırken kilitleyip gidebilir, geldiğinizde de anahtarınızla rahatlıkla açabilirsiniz. Sefaköy otomatik kapı servisi olarak şunu biliyoruz ki; firmanızı kapatıp gittiğinizde içinizin rahat olması gerekmektedir. Gözünüz arkada kalmadan firmamız güvenlik beklentilerinin karşılığını fazlasıyla vermektedir. Modern görüntüsü, üstün güvenliği ve estetik duruşu sayesinde firmanızın değerini arttıracak ürün çeşitlerindendir.

Sefaköy otomatik kapı servisi ile verdiğimiz hizmetler sayesinde işyerinizin veya kullanım alanınızın prestij ve saygınlığına katma değer sağlayabileceksiniz. Dees otomatik kapı sistemleri ile artık firmanız ve kullanım alanlarınız çok daha fazla değerlenecektir. Sefaköy otomatik kapı servisi sistemlerinde ürettiğimiz kapılar ile olumsuz dış etkenleri; yağmur, kar ya da dolu gibi olumsuz durumlardan korumaktadır. Bunların yanı sıra her türlü sızıntıyı ve tozun girmesine engel olmaktadır. Sefaköy otomatik kapı servisi olarak ürettiğimiz tüm otomatik kapıların kendine özgü güvenlik özelliği ile rahatça bulunduğunuz ortamdan ayrılabilirsiniz. Elektrik kesinti gibi durumlarda pratik bir şekilde sistemin motoru devre dışı bırakılarak kapınızı dilediğiniz gibi manuel açma sistemine alabilirsiniz. Bu sayede kapıyı elle rahat bir şekilde açıp geçiş yapmanız mümkün olacaktır.

Sefaköy otomatik kapı servisi olarak manuel olarak elle geçiş yapmanın yanı sıra fonksiyonel olarak ürettiğimiz özellikler sayesinde, batarya kullanılarak yine elektrik kesintilerinde otomatik kapılarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Sefaköy otomatik kapı servisi ile kapınızı zevkinize ve uygun mimari cephenize özel olarak tasarlayıp üretimini gerçekleştirdikten sonra montajını ve bakımını da firmamızın alanında uzman kadrosuyla birlikte yapmaktayız. Sefaköy otomatik kapı servisi sistemlerinde kapınızın ağırlığına, büyüklüğüne, malzemenin cinsine bakılmaksızın firmamızın ürettiği otomatik kapı sistemleri her tür kapıya uyarlanabilir olmakla birlikte hiçbir sorun olmadan farklı motor tipleriyle her kapıda başarılı bir şekilde kullanımı söz konusu olmaktadır.