Sefaköy Fotoselli Kapı Servisi

Sefaköy fotoselli kapı servisi çalışmalarını yapı olarak incelendiğinde kapıların yana doğru, dairesel ve yukarı doğru hareket ettiğini söylemek gerekmektedir. Özellikle büyük mekanlarda sıklıkla kullanılan bir kapı çeşidi olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Otomatik kapıların hareket düzeneklerini incelerken iki temel hareket yaptıklarını gözlemlenmektedir. Sefaköy fotoselli kapı servisi olarak kapıların temel hareket yönleri yana ve dairesel olmalarından dolayı yapıyı özel olarak inceleme yapılması gerektiğini de belirtmek gerekir. Sefaköy fotoselli kapı servisi sistemlerinde otomatik dairesel kapılar genellikle mimarı açıdan binanın estetiği doğrultusunda üretimini ve montajını firmamız tarafından gerçekleştirmekteyiz. aynı eğim yarı çapı kullanma kapılarda katış hareketlendirme sistemi sayesinde istenilen mesafelerde giriş açıklığı da elde etmek mümkün olmaktadır.

Sefaköy fotoselli kapı servisi olarak ürettiğimiz kapılar 180 derece ve 240 derece açılır tipte üretimini gerçekleştirmekteyiz. Dairesel otomatik kapıların elektrik kesilmelerine karşın mutlaka acil durum anahtarı veya otomatik akü ve batarya sistemine geçişi sağlayan sistemleri de üretmekteyiz. Sefaköy fotoselli kapı servisi sistemlerinde otomatik dairesel kapıları genel olarak ürettiğimiz standartlar ise 2,5 ile 5,5 metre yarı çapında 1,2 ve 4 kanatlı olarak üretimini gerçekleştirmekteyiz. bu kapılar genel olarak iki ana kısımdan oluşmaktadır. Sefaköy fotoselli kapı servisi olarak ürettiğimiz otomatik dairesel kapıların mekanik kısımları kanat sayısında göre de değişkenlik gösterdiğini söylemek mümkün olmaktadır. Çünkü kanat sayısı arttığı taktirde mekanik aksamları hareket ettiren motor da değişiklikler olması gerekecektir.

Sefaköy fotoselli kapı servisi olarak ürettiğimiz tüm kapıların mekanik kısımları dişli çark, kayış, çelik kablo, lastik tekerlek ve motordan meydana gelerek üretimini gerçekleştirmekteyiz. Motorlar 230V AC gerilimle çalışabildiği gibi 24V AC gerilim ile çalışmaya uygun olarak tasarlanmaktadır. Sefaköy fotoselli kapı servisi sistemlerinde aynı zamanda 24 – 230V AC gerilim ayarı ile kontrolü de sağlanmaktadır. Bu tarz kapıların elektronik kısmı bilinen otomatik kumanda devrelerinde kullanılan sistemden biraz daha gelişmiş özel teknoloji ile hazırlanıp üretilmektedir. Sefaköy fotoselli kapı servisi olarak normal küçük güçlü bir AC motor kullanıldığında kontrol çeşidine göre bir motorun ileri ve geri çalıştırılmasına ait prensipleri yerine getirmektedir.