Otomatik Kapı

Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere profesyonel, kusursuz ve kurumsal çözümler sunmaya devam ediyoruz. Dees otomatik kapı sistemleri 15 yıllık iş tecrübesi ile otomatik kapı sistemlerinde sizlere en iyi hizmeti hizmet vermek için 2003 yılında kurularak tecrübeleri ve gelişen teknoloji ile bugüne gelmeyi başarmıştır. Firmamızın verdiği hizmet olan otomatik kapı ile kaliteli biçimde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir. %100 yerli üretim olan otomatik kapılar her bütçeye en uygun olacak şekilde tasarımı yapılmaktadır. Konusunda uzman ve başarılı tecrübeli kadromuz ile otomatik kapı konusunda her türlü isteklerinizi eksiksiz yerine getirmekteyiz.

Yapı olarak incelendiğinde otomatik kapıların yana doğru olmakla birlikte dairesel ve yukarı doğru hareket eden özellikleri olan kapılardan oluşmaktadır. Özellikle evlerin veya kapalı otoparkların garajlarında sıklıkla rastlanabilmektedir. Otomatik kapılar genellikle mimari açıdan binanın estetiği doğrultusunda yapıldığını söylemek gerekir. Aynı eğim yarı çapı kullanma kapılarda katış hareketlendirme sistemi sayesinde istenilen mesafelerde giriş açıklığı elde etmek mümkün olmaktadır. Estetik görüntüsüyle prestij sahibi yapacak olan bu kapıların bir diğer ve en büyük özelliği ise elektriklerin kesilmesi karşı acil durum anahtarı ile açılabilir olmasıdır. Bu tarz kapılar genellikle birden fazla modelden oluşmaktadır. Dairesel kapılar da kanat sayıları mekanik kısımlara da değişiklik gösterebilmektedir. Kanat sayısı arttıkça mekanik aksamları hareket ettiren motor da özelliğini fazlasıyla yüksek tutması gerekmektedir.

Gelişen teknoloji ile villa, müstakil ev, apartman gibi yerlerde kullanılan bu tarz kapıları değişik kontrol mekanizmalarına sahip şekilde firmamız tarafında en kısa süre içerisinde montajı yapılmaktadır. Özellikle soğuk ve yağışlı havalarda kullanıcının konforunu artıran sistemler firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilmektedir. Endüstride en çok kullanılan kapı türlerinden biri otomatik kapı olmaktadır. Özellikle resmi ve özel kuruluşların giriş çıkışında tercih edildiğini söylemek mümkün olmaktadır. Diğer bir kullanım alanları ise her türlü iklim koşullarına karşı süper market, restoran, mağaza ve bankalarda da en çok tercih edilen sistemler olduğunu söylemek gerekir. Eğer işletmenin girişi uzun ve geniş bir açıklık ise teleskopik yana kayar kapı veya kayar katlanır kapılar olarak çeşitlilik göstermesi gerekmektedir.