Otomatik Kapı Tamiri

Otomatik kapı tamirinde uzman kadromuz ile sizlere müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekten dees otomatik kapı sistemleri olarak mutluluk duymaktayız. Otomatik kapı sistemlerinde kapının çalışması için gerekli en büyük donanımın motor olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Otomatik kapı motoru ile ilgili bile en ufak bir sorununuz olur ise en kısa süre içerisinde bizi arayarak servisimizin size yönlendirmesi yapılacak olup kısa sürede otomatik kapı tamiri konusunda otomatik kapı motoru arızası uzman ekibimiz sayesinde giderilecektir. Gelişen teknolojiyi takip ederek her an yeni çıkan bir donanımı kapılarda uygulamasını gerçekleştiren firmamız size her zaman en iyi teknolojiyle birlikte en iyi hizmeti sunmaktadır. Elle açılan kapılara göre otomatik kapılarda bulunan motorları sayesinde şık ve estetik bir görünümlü kapı elde edebileceksiniz.

Otomatik kapılarda motor kapı kanatlarını hareket ettirecek olan ana parçası olduğunu belirtmiştik. Otomatik kapılar modeline göre çalışma sistemi farklılık gösterse de prensibi aynı olduğunu söyleyebiliriz. Burada amaç motordan aldığı güç sayesinde kapının kanatlarına hareket iletmesidir. Kapı modellerine göre bir sürücü devresi bulunmaktadır. Bu sürücü devresi bozulduğu takdirde otomatik kapı tamiri hizmetimiz ile her zaman sizin yanınızdayız. Sürücü devresi ile kapı motorlarını kumanda etmek artık çok daha kolay ve çok daha güvenli olmaktadır. Sürücü devreleri firmamız tarafından motor modellerine özel olarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Motor sistemi ürettikleri mekanik enerjiyi aktarmak için kayış ve kasnak sistemi ve makaralar yardımıyla kapı kanatlarına iletmektedir. Motor aksamı dışında arıza ile karşılaştığınız herhangi bir durumda uzman ekibimiz ile birlikte otomatik kapı tamiri ile hizmet kalitemizi en yüksek seviyede tutarak tamir hizmeti sağlamaktayız.

Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere profesyonel çözümler sunmakla birlikte kusursuz ve kurumsal çözümler sunmaya devam ediyoruz. Dees otomatik kapı sistemleri 15 yıllık iş tecrübesi ile otomatik kapı tamiri sistemlerinde sizlere en iyi hizmeti hizmet vermek için 2003 yılında kurularak tecrübeleri ve gelişen teknoloji ile bugüne gelmeyi başarmıştır. Firmamızın verdiği hizmet olan otomatik kapı tamiri ile kaliteli biçimde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir. %100 yerli üretim olan ve her bütçeye en uygun olacak şekilde tasarımı yapılmaktadır. Konusunda uzman ve başarılı tecrübeli kadromuz ile otomatik kapı tamiri konusunda her türlü isteklerinizi eksiksiz yerine getirmekteyiz.