Otomatik Kapı Servisi

Otomatik kapı servisinde uzman kadromuz ile 7/24 hizmet vermekten dees otomatik kapı servisi olarak mutluluk duymaktayız. Otomatik kapı sistemlerinde en belirgin özelliklerinden biri ısı yalıtımı olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Isı yalıtımı ile ilgili bile en ufak bir sorununuz olur ise en kısa süre içerisinde bizi arayarak servisimizin size yönlendirmesi yapılacak olup kısa sürede otomatik kapı servisi konusunda bütün problemlerimiz uzman ekibimiz sayesinde giderilecektir. Artık günümüzde gelişen teknoloji sayesinde yeni binaların tümünde tercih edilen bir kapı sistemi olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Gelişen teknolojiyi takip eden firmamız size her zaman en iyi teknolojiyi sunmaktadır. Elle açılan kapılara göre daha çok konfor bulunduran bir yapısı olduğundan dolayı şık ve estetik bir görünümlü kapı elde edebileceksiniz.

Dees otomatik kapı servisi sistemleri olarak sizlere profesyonel çözümler sunmakla birlikte kusursuz ve kurumsal çözümler sunmaya devam ediyoruz. Dees otomatik kapı sistemleri 15 yıllık iş tecrübesi ile otomatik kapı servisi sistemlerinde sizlere en iyi hizmeti hizmet vermek için 2003 yılında kurularak tecrübeleri ve gelişen teknoloji ile bugüne gelmeyi başarmıştır. Firmamızın verdiği hizmet olan otomatik kapı servisi ile kaliteli biçimde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir. %100 yerli üretim olan ve her bütçeye en uygun olacak şekilde tasarımı yapılmaktadır. Konusunda uzman ve başarılı tecrübeli kadromuz ile otomatik kapı servisi konusunda her türlü isteklerinizi eksiksiz yerine getirmekteyiz.

Tam otomatik kapılarda bulunan kilit modeli, elle açılan kapılardakiler ile aynı işi gördüğü gibi ileri teknoloji ile üretilen kilit sistemlerinden oluşmaktadır. Bu kilit sistemi bozulduğu takdirde otomatik kapı servisi hizmetimiz ile her zaman sizin yanınızdayız. Kilidin asıl amacı kabin içerisindeki yolcunun güvenliğini sağlayabilmek ve kapının tam olarak kapanıp kapanmadığını kontrol etmektir. Tam otomatik kapılarda kanatlar kapanma pozisyonuna geldiğinde kilit devreye girerek kabin hareketine izin vermektedir. Her bir kanadı taşımak için iki makara kullanılmaktadır. Kapıların boyutları ile ağırlığın kilosu makaranın boyutu da değişiklik göstermektedir. Bu makaralar bozulduğu takdirde otomatik kapı servisi hizmetimiz ile her zaman sizin yanınızdayız.