Merter Otomatik Kapı Servisi

Merter otomatik kapı servisi olarak yaptığımız iş, ürettiğimiz değer bizim için de değerli olmaktadır. Artık çalışma alanlarınız kapıları firmamızın ürettiği kapılar ile güzelleşecek ve değer kazanacak olup ürettiğiniz değeri dışa yansıtmanıza yardımcı olacaktır. Merter otomatik kapı servisi olarak ürettiğimiz kapılar birçok iş alanlarında farklı yöntemler sayesinde hızlı bir şekilde kapınızı açıp kapatabileceksiniz. Kayış, zincir, yay ve manuel sistemler sayesinde her zaman ve her şartlarda kapınızı hareket ettirebilir, elektrik kesintilerinden etkilenmeden işinize devam edebileceksiniz. Merter otomatik kapı servisi sistemlerinde özel tasarım söz konusu olup motor ve ray sistemiyle size sınırsız kullanım imkanı ve alanı sunmaktadır. Böylelikle işinizi kolaylaştırır, hızınıza hız katarak çözümlerinizin bir parçası olacaktır.

Merter otomatik kapı servisi sistemlerinde geniş mekanları kapatan otomatik kapı sistemlerini üreten firmamız kışın sıcaklık ve yazın serinlik gerektiren mekanlarda ısı yalıtımının sağlayarak mekanınızın iç ısısını daima koruyarak oldukça yüksek bir ısı izolasyonu sağlamaktadır. Merter otomatik kapı servisi olarak yüksek hızda açılıp kapanma sayesinde mekanlar arası ısı kaybını da minimize ederek toz, koku, gürültü geçişlerini kolaylıkla engellemektedir. Çalışma alanınızdaki çok sık açılıp kapanması gereken alanlarda özel olarak ürettiğimiz sistem sayesinde iç mekan havasını muhafaza etmektedir. Merter otomatik kapı servisi firması olarak giriş ve çıkışlarda konforlu ve rahat bir şekilde elinizi sürmeden geçiş imkanı sağlamaktayız. Artık modern yaşamın bir parçası haline gelmekle birlikte bundan böyle kapılarınızı bırakın Dees otomatik kapı sistemlerin açsın.

Merter otomatik kapı servisi sistemlerinin opsiyonel özelliklerinin oldukça fazla olduğunu söylemek gerekmektedir. Bunlar arasında radar gözlerinden başka, kartlı geçiş, parmak iziyle geçiş gibi özelliklerle beraber, tek yön açılım veya yarım açılım gibi farklı imkanlar da Dees otomatik kapı sistemlerinin size sundukları hizmet arasında yerini almaktadır. Merter otomatik kapı servisi olarak elektrik kesildiğin de bile enerji sağlayıcılar sayesinde sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Merter otomatik kapı servisi sistemlerinde elektrik kesilme durumlarında istenildiğinizde az bir kuvvet uygulayarak açılıp kapanabilmektedir. İsterseniz dahili batarya sayesinde mekanizmanızı destekleyerek elektrik kesinti gibi durumların önüne geçecektir.