Merter Fotoselli Kapı Servisi

Merter fotoselli kapı servisi firması olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek ve en iyi kalite sunmak adına teknoloji sayesinde geliştirdiğimiz sistemler ile anti panik sistemi ile binada oluşan yangın ve diğer felaketlerin meydana gelmesi halinde kaçış rotasında gerekli güvenlik şartları sağlandığında bu sistem devreye otomatik olarak girmektedir. Merter fotoselli kapı servisi olarak kayar kanatların yeterli güç uygulandığı taktirde açılma yönünün döndürmesi ve kaçış rotasını tamamen belirlemesini sağlamak için yüksek dayanımla alaşımdan üretmekteyiz. Merter fotoselli kapı servisi sistemlerinde binanın acil durum tahliyesi durumunda koşma esnasında dikey engeli minimize ederek tökezlemek tehlikesini yüksek oranda sınırlandırmaktadır.

Merter fotoselli kapı servisi olarak çalıştırdığımız ekipmanların çalışma esnasında anti panik sistem aktif ise otomatizm kontrol ünitesi olayları ve kanatların tamamen açık pozisyona gelme hareketini kaydederek kaçış güzergahının açılmasını çok hızlı gerçekleştireceği için işlemi hızlandırarak kolaylaştırmaktadır. Merter fotoselli kapı servisi olarak anti panik sistem hem üretim de hem de montaj aşamasında özel olarak testi gerçekleştirilmektedir. Merter fotoselli kapı servisi sistemlerinde anti panik sistemi bütün ticari alanlarda kullanıma uygun olarak dizayn edilmektedir. Özel bir boşluk bırakılarak dikey olan eksen merkezi ile son nokta arasında yine sistemin durumuna ve daha performansı yüksek ve en iyi şekilde faydalanabilme adına özel bir mesafe bırakılması gerekmektedir.

Merter fotoselli kapı servisi firması olarak standartlara ve tekniğe uygun olarak geçiş kontrol sistemlerinden fotoselli kapıların yerlerine monte edebilecek bağlantılarını yapabilecek bilgi ve beceriye sahip olan firmamız bu konuda her geçen gün yenilenen teknoloji sayesinde kendini hızlı bir şekilde geliştirerek sizlere en iyi hizmet uygun fiyat politikasıyla vermektedir. Merter fotoselli kapı servisi olarak kullanımı genellikle kontrol yapısına göre sensör, kontak anahtarı, kontak paspalı kartla, fotoselle ve biyometrik kontrollü olarak yapılmaktadır. Çalışma ve üretim şekilleri binanın mimari yapısına göre çeşitlilik göstermektedir. Merter fotoselli kapı servisi olarak verdiğimiz hizmetler ise; otomatik dairesel kayar kapılar, otomatik yana kayar kapılar, teleskopik yana kayar kapı sistemlerinin üretimini ve montajını da gerçekleştirmekteyiz.