Küçükçekmece Fotoselli Kapı Servisi

Küçükçekmece fotoselli kapı servisi teknoloji sayesinde özel sistemleri kullanarak konum anahtarı ile fotoselli kapılarda dışarıdan giriş iptali, giriş ve çıkış iptali, tam açılma ve yarım açılma pozisyonlarını ayarlamak sizler için çok daha kolay olacaktır. Küçükçekmece fotoselli kapı servisi olarak geliştirdiğimiz teknoloji ile enerji kesintilerinde açılıp kapanmayı sağlayacak batarya sistemi ile çalışmaya devam etmektedir. Radarların özel olarak ayarlanabileceği bir sistem ile çalışmaktadır. Küçükçekmece fotoselli kapı servisi sistemleri ile elektronik kilit, butonlu, kartlı ve şifreli geçiş sistemleri de uygulamalarımız arasında yerini almaktadır. Dees otomatik kapı firması olarak fotoselli kapılar; alışveriş merkezi, otel, eczane, hastane, market, istasyon, restaurantlar, ve giriş ve çıkışların yoğun ve fazla yaşandığı bir çok mekanda sıcak ve soğuk havayı muhafaza etmek amaçlı dizayn edilmektedir.

Küçükçekmece fotoselli kapı servisi olarak pratik ve hijyenik kullanımı olan kapıların üretimini ve montajını gerçekleştirmekteyiz. Firmamız tarafından üretilen ve montajını gerçekleştirdiğimiz bu tarz fotoselli kapıların tümü çok fonksiyonlu kullanıma açık olmaktadır. Küçükçekmece fotoselli kapı servisi sistemlerinde mimari konumlara özel olarak üretmekle birlikte montajını hızlı ve başarılı bir şekilde yapmaktayız. Ürettiğimiz ürünlerin sadece yetkili personel ve teknisyen tarafından montaj ve bakım işleri gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde yapılacak herhangi yanlış bir işlem de Küçükçekmece fotoselli kapı servisi olarak firmamız bu durumda sorumluluk almayacak olup tüm kapı sistemi arıza yapması durumunda garanti dışında kalacaktır.

Küçükçekmece fotoselli kapı servisi sistemlerinde otomatik kayar kapı giriş kanatlarının 90 derece ayrılarak açılmasına izin veren bir sistemden oluşmaktadır. Bu sistem ikiye ayrılmakla birlikte kısmi ayrılma sistemi ile toplam ayrılma sistemi olarak ikisi arasında özel bir seçim yapılabilme imkanına sahiptir. Küçükçekmece fotoselli kapı servisi olarak gerekli durumlarda sadece otomatik girişteki hareketli kısımların da ayrıca ayarlanmasına izin verilebilmektedir. İkinci olarak ise kanatların ayrılması halinde yarı sabit kanatlarda serbest bırakılma olanağına sahip olmaktadır. Küçükçekmece fotoselli kapı servisi sistemlerinde acil durum halinde kaçış genişliği artan sistem sayesinde bina tahliyesi hızlı bir şekilde yapılma imkanı da ürettiğimiz ve montajını yaptığımız kapılar sayesinde gerçekleştirilmektedir.