Fotoselli Kapı

Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere profesyonel, kusursuz ve kurumsal çözümler sunmaya devam ediyoruz. Dees otomatik kapı sistemleri 15 yıllık iş tecrübesi ile fotoselli kapı sistemlerinde sizlere en iyi hizmeti hizmet vermek için 2003 yılında kurularak tecrübeleri ve gelişen teknoloji ile bugüne gelmeyi başarmıştır. Firmamızın verdiği hizmet olan fotoselli kapı ile kaliteli biçimde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir. %100 yerli üretim olan fotoselli kapılar her bütçeye en uygun olacak şekilde tasarımı yapılmaktadır. Konusunda uzman ve başarılı tecrübeli kadromuz ile fotoselli kapı konusunda her türlü isteklerinizi eksiksiz yerine getirmekteyiz.

Fotoselli kapılar da asıl söz konusu olan durum güvenlik ihtiyacından daha çok giriş ve çıkışın otomatik sağlanabilmesi istenilen estetik görünümün ön planda olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Fotoselli kapılar mağazalardan tutun alış veriş merkezleri olsun oteller ve birçok hastaneler gibi bankalar alışveiş merkezleri gibi giriş çıkışların yoğun olduğu yerlerde tercih edilen sistemlerden oluştuğunu söylemek mümkün olmaktadır. Hızlı açma ve hızlı kapama sağlayarak estetik ve konforu bir arada sunan kapılardan meydana gelmektedir. Fotoselli kapıların en büyük özelliği ise soğuk havalarda ısı tasarrufu sağlar yazın da iç ortamın havasını muhafaza ettiğini söylemek mümkün olmaktadır. Sistemin içerisinde yer alan fotoseller çarpma ve sıkışmaları önleyerek olası kaza durumlarını ortadan kaldırır. Acil durumlarda el ile (manuel) kullanma imkanı mümkündür. Bu kapılar tek tarafı giriş, çift tarafı giriş ve çıkış işlemlerini yerine getirebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

İki yöne birden açılır kendiliğinden otomatik fotoselli kapılarda kayar kapılar ise sağa ve sola senkronize bir şekilde kendi sabitleri veya mevcut cepheler üzerine kayarak açılan özel sistemlerden oluştuğu gibi üretimini de bizzat firmamız olarak gerçekleştirmekteyiz. Simetrik duruşu ve açılacak mesafeyi çift yöne kaydırarak seri açılım sağlaması çift kanatlı kayar kapıları uygulama zorluğu bulunmayan her durumda öncelikli tercih haline geldiğini söylemek mümkün olmaktadır. Kapı üzerinde yer alan mikrodalga radar sistemleri cismin algılandığı anda kapının otomatik açılmasını sağlayarak güç kullanımı gereksinimini ortadan kaldırdığını da gönül rahatlığı ile söylememiz mümkün olmaktadır.