Fotoselli Kapı Tamiri

Fotoselli kapı tamiri konusunda kullanıldığı alana özel olarak güvenlik dışında enerji tasarrufunun yanı sıra yüksek prestijli bir görünümü de kazandırmaktadır. Zarif tasarımları ve dekoratif görünümleri ile modern mekanların tamamlayıcı unsurları olan fotoselli kapı seçeneklerinin zamanla ortaya çıkan sorunlarına destek vermekteyiz. Marka ve modeli ne olursa olsun güçlü alt yapısı ve kurumsal kimliği ile kalıcı çözümler bulan kuruluşumuz, yedi yirmi dört kesintisiz uzman kadromuz ile hizmet vermektedir. İstanbul ilinin her neresinde olursanız olun kısa sürede yanınızda olarak kısa sürede yeniden kullanıma hazır hale gelmesini sağlamaktadır.

Profesyonel ve kurumsal kimliğimiz sayesinde işinde deneyimli teknik kadrosu ile geniş yedek parça stoğu ile sorunların kısa sürede çözülmektedir. Fotoselli kapı tamirinde azami oranda iş gücü ve zaman kaybının yaşanmasını sağlayan firmamız fotoselli kapı tamiri yapan servisler içerisinde tüm bu üstün özellikleri ile büyük fark yarattığını biz değil, sizin gibi diğer mutlu müşterilerimiz söylemektedir. Müşteri memnuniyetine inanarak çıktığımız bu yolda müşteri memnuniyetini her zaman yüksek tutarak ve bu doğrultuda müşterilerimizin çözüm odaklı servis çözümleri sunan firmamız fotoselli kapı tamiri fiyatları ile müşterilerimizin yüzünü güldürmekteyiz. Endüstriyel kapı imalatı ardından montajı ve sonrasında servis desteği sağlayan ender kuruluşlardan biri olmaktadır. Fotoselli kapı tamiri ile ürünlerin yedek parçalarının tedariki konusunda da en yetkili isimlerden olan kuruluşumuz bu sayede hem kısa sürede bozulan parçanın teminini sağlar hem de uzman çalışanları ile sorunları çözüme ulaştırarak yeniden kullanıma açar.

Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere profesyonel çözümler sunmakla birlikte kusursuz ve kurumsal çözümler sunmaya devam ediyoruz. Dees otomatik kapı sistemleri 15 yıllık iş tecrübesi ile fotoselli kapı tamiri sistemlerinde sizlere en iyi hizmeti hizmet vermek için 2003 yılında kurularak tecrübeleri ve gelişen teknoloji ile bugüne gelmeyi başarmıştır. Firmamızın verdiği hizmet olan fotoselli kapı tamiri ile kaliteli biçimde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir. %100 yerli üretim olan ve her bütçeye en uygun olacak şekilde tasarımı yapılmaktadır. Konusunda uzman ve başarılı tecrübeli kadromuz ile fotoselli kapıtamiri konusunda her türlü isteklerinizi eksiksiz yerine getirmekteyiz.