Fotoselli Kapı Servisi

Fotoselli kapı uygulanacak yapının yapıldığı tarihi ve ölçüsü ne olursa olsun uygulama özelliği sayesinde her türlü alanın kapı girişlerine uygulanarak ve kullanan kişilere oldukça fazla konfor sağlayan fotoselli kapı seçenekleri için fotoselli kapı servisi desteği kaliteli ve profesyonel bir şekilde sağlamaktayız. Fotoselli kapı servisi olarak İstanbul ilinin her yerinde faaliyet gösterdiğimiz gibi, İstanbul dışınada yedi yirmi dört kesintisiz hizmet veren uzman ekiplerimiz sayesinde sorunların çözümünü kısa sürede çözen ve onaran kurumsal bir kimliğe sahiptir. Fotoselli kapı servisinde farklı ürün gruplarına ayrılan ve her biri bulundukları alanın giriş çıkış emniyeti ve enerji tasarrufunda etkin rol oynayan bu kapı seçeneklerinin zaman içerisinde ortaya çıkarttığı arızayı kısa sürede çözüm ile sonuçlandırmaktayız.

Dees fotoselli kapı servisi sistemleri olarak sizlere profesyonel çözümler sunmakla birlikte kusursuz ve kurumsal çözümler sunmaya devam ediyoruz. Dees otomatik kapı sistemleri 15 yıllık iş tecrübesi ile fotoselli kapı servisi, sistemlerinde sizlere en iyi hizmeti hizmet vermek için 2003 yılında kurularak tecrübeleri ve gelişen teknoloji ile bugüne gelmeyi başarmıştır. Firmamızın verdiği hizmet olan fotoselli kapı servisi ile kaliteli biçimde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir. %100 yerli üretim olan ve her bütçeye en uygun olacak şekilde tasarımı yapılmaktadır. Konusunda uzman ve başarılı tecrübeli kadromuz ile fotoselli kapı servisi konusunda her türlü isteklerinizi eksiksiz yerine getirmekteyiz.

Dees otomatik kapı firması olarak düzgün çalışmama ve bozulma problemlerine karşı, işinde uzman alanında deneyimli teknik ekipleri ile derhal müdahale eden ve çözümünü kısa sürede meydana getiren kuruluşumuz iş gücü ve vakit kaybının önüne geçmek için var gücü ile mücadele etmektedir. Fotoselli kapı servisi ile yüksek kalite ve yaklaşım ile hizmet verebilecek alt yapı ve donanıma sahip olan firmamız günümüz teknolojilerine haiz varlıklı ekipmanı ve ustalaşmış kimliği ile sektörünün en iddialı şekilde hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Fotoselli kapı servisi konusunda servis fiyatları, verdiğimiz hizmetin kalitesine karşılık olacak şekilde sektörünün en ekonomik şartlarını ortaya koyarak, servis anlayışımız hızlı olmakla birlikte en güvenilir ve garantili tamir çözümlerine imzasını atmaktadır.