Cennet Fotoselli Kapı Servisi

Cennet fotoselli kapı servisi olarak geliştirdiğimiz sistemler sayesinde arızaya en aza indirgeyerek acil durumlarda el ile kullanma imkanı ile kullanımı söz konusu olmaktadır. Fotoselli kapılar tek taraflı giriş çift taraflı giriş ve çıkış işlemlerini yerine getirebilecek şekilde dizaynı gerçekleştirilmektedir. Cennet fotoselli kapı servisi sistemlerinde şifreli geçiş ile kart okuma sistemlerinin dışında buton kontrolü ve uzaktan kumanda sistemi ile çalışan özel sistemler ile entegreli çalışmaktadır. Elektrik kilit sistemi, renk alternatifleri ve değişik cam seçenekleri ile günümüzün modern mimarisi ileri teknoloji ile birleştirilerek sistemin günlük yaşam hızının yoğun olduğu tesislerde sıklıkla tercih edilmekle birlikte kolay kullanım şekli ve pratik sistemi ile de cennet fotoselli kapı servisi olarak tercih edilmekteyiz.

Cennet fotoselli kapı servisi sistemlerinde tek yöne açılır standart otomatik fotoselli kapılar, duruma göre sistem bütünlüğü içerisinde sağ veya sola açılır bir hareketli ve hareketli kanadın üzerine kaydığı bir sabit kanattan oluşturulabildiği gibi daha kısıtlı alanlarda mevcut duvar camekan ve cepheler üzerine açtırılarak sabit kanar olmaksınız da Cennet fotoselli kapı servisi olarak uygulamasını ve üretimini gerçekleştirmekteyiz. Cennet fotoselli kapı servisi firması olarak tek kanatlı uygulamalar özel bir sebebi olmadığı sürece daha ziyade kısıtlı kullanım alanlarında tercih söz konusu olmaktadır. Bu tür kapı sistemlerinde özel conta sistemlerin ile tam sızdırmazlık sağlayan özelliği de sahip olmaktadır.

Cennet fotoselli kapı servisi olarak yaptığımız montajlarda kapı yönü kullanım itibariyle sağ veya sol boşluğa kayma istikameti oluşturarak gerçekleştirmekteyiz. Genellikle hastaneleri ve soğuk hava depolarına sahip fabrikaların tercih ettiği özel kapı sistemleri ısı ve hava sızdırmazlığının üzerine %100 başarıya ulaştığını söyleyebiliriz. Cennet fotoselli kapı servisi sistemlerinde insan giriş çıkışlarının yoğunluğunun önüne geçmek amacının yanı sıra iç ve dış hava ortamını birbirinden hızlı bir şekilde ayırarak enerji tasarrufu ile estetik ve hızlılık sağlayan sistemlerden oluşmaktadır. Cennet fotoselli kapı servisi olarak tüm ürettiğimiz kapı mekanizmaları ISO 9001 ve CE kalite belgelerine sahip olan ürünlerden oluştuğunu belirterek size en iyi kaliteyi sunmak adına hizmetimize hız kesmeden devam etmekteyiz.