Beylikdüzü Otomatik Kapı Servisi

Beylikdüzü otomatik kapı servisi sistemleri akıllı teknoloji ile özgün iç ve dış mekan tasarımlarını oluşturmanızı kolaylaştırarak size yardımcı olmaktadır. Otomatik kapıların arkasında düşük enerji modunda çalışan gelişmiş manyetik teknolojisi bulunmaktadır. Düşük enerji modunda çalıştırıldığı zaman hassas manyetik sürme teknolojisi sayesinde kapıya ayrıca güvenlik sensörleri koymaya ihtiyaç bulunmamaktadır. Beylikdüzü otomatik kapı servisi sistemleri cam veya ahşap kanatlar ile üretimi de ayrıca gerçekleştirilmektedir. Son derece zarif görünümü ile çok güvenli çalışan otomatik kapı sisteleri üretmekteyiz. Beylikdüzü otomatik kapı servisi olarakbu göz alıcı sistem özellikle konutlar ve işyerleri gibi alanlar için tasarlanmış olsa da sağlık sektöründe, ofislerde, oteller ve restoranlarda profesyonel mekan yaratmak için kullanımı söz konusu olmaktadır.

Beylikdüzü otomatik kapı servisi sistemlerinde acil durumlarda kapı açılma yönünde hafifçe itildiğinde otomatik olarak kapı açılacak ve önceden ayarlanmış süre bitiminde yine otomatik olarak kapanacaktır. Beylikdüzü otomatik kapı servisi olarak otomatik bir sistem olmasına rağmen elektrik kesintisi gibi durumlarda kapı manuel olarak çok kolay bir şekilde açılıp kapanması için özel sistemler geliştirip, bu sistemleri üretim aşamasında tüm otomatik kapılara uygulamaktayız. Foksiyonel olarak rahat ve kolay bir buton yardımı ile kapının açılmasını sağlayarak kullanıcı geçtikten sonra kapıyı otomatik olarak kapatan sistemler de mevcuttur. Beylikdüzü otomatik kapı servisi sistemlerinde istenildiği takdirde radyo frekanslı uzaktan kumanda kullanılarak otomatik kapı açılıp kapanabilmektedir.

Beylikdüzü otomatik kapı servisi sistemleri aynı zamanda radar hareket dedektörü ile de kullanımı söz konusu olmaktadır. Bu sayede kapı otomatik bir şekilde açılıp kapanacaktır. Kanatların sıkıştırmasına karşı motorun otomatik geri çalıştırma özelliği de bulunmaktadır. Beylikdüzü otomatik kapı servisi olarak bağımsız mesafe ölçme sistemi ile kanatların daimi pozisyon ayarı yapmaktayız. Kış ve yaz kullanımı için sonsuz değişkenli açılım ayarı imkanı bulunmaktadır. Beylikdüzü otomatik kapı servisi sistemlerinde ivme ölçe sayacı ile prosesör kapı kanat ağırlığı ayarı kolaylıkla yapılabilmektedir. Herhangi bir elektrik kesintisinde veya kapıya önceden bağlanmış olan herhangi bir panik sinyalinin devreye girmesi ile önceden belirlenen senaryoya uygun olarak hareketli kanatlar otomatik olarak kapalı veya açık pozisyona geçmektedir.