Beylikdüzü Fotoselli Kapı Servisi

Beylikdüzü fotoselli kapı servisi olarak şehir şebekesinin kesintilerine karşı özel sistemler geliştirerek arızalara en aza indirerek size özel çözümler sunmaktayız. Beylikdüzü fotoselli kapı servisi olarak fotoselli kapılar güvenlik ihtiyacının ön planda olmadığı, giriş ve çıkışın otomatik sağlanabilmesi ve istenilen estetik görünümün ön planda olduğu yerlerde daha çok kullanıldığını söylemek gerekmektedir. fotoselli kapılar mağazalar, alış veriş merkezileri, oteller, hastaneler, bankalar, iş merkezleri gibi giriş çıkışların en yoğun olduğu yerlerde tercih edilen sistemlerden oluşmaktadır. Beylikdüzü fotoselli kapı servisi sistemlerinde hızlı açılma kapanma sistemi ile estetik ve konforu aynı anda sunan bir çözüm olarak görülmektedir. İklimle özelliği sayesinde soğuk havalarda ısı tasarrufu sağlarken, yazın da iç ortamın havasını muhafaza etmektedir.

Beylikdüzü fotoselli kapı servisi olarak tek yöne açılır standart otomatik fotoselli kayar kapılarında üretimini gerçekleştirmekteyiz. Mekanın düzenine göre sistem bütünlüğü içerisinde sağ veya sola açılır bir hareketli ve hareketli kanadın üzerine kaydığı sabit bir kanattan oluşturabildiği gibi daha kısıtla alanlarda mevcut duvar, camekan veya cepheler üzerine açtırılarak sabit kanat olmaksızın da uygulamasını beylikdüzü fotoselli kapı servisi olarak en iyi kalite de yapmaktayız. Beylikdüzü fotoselli kapı servisi sistemi olarak yaptığımız çift yöne açılır standart otomatik fotoselli kayar kapılar sağa ve sola senkronize bir şekilde kendi sabitleri veya mevcut cepheler üzerine kayarak açılan otomatik kapı sistemlerinin de üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Beylikdüzü fotoselli kapı servisi olarak kaliteyi en yüksek seviye de tutmak adına simetrik duruşu ve açılacak mesafeyi çift yöne kaydırarak seri açılım sağlanması çift kanatlı kayar kapıları uygulama zorluğu bulunmayan her durumda öncelikli tercih haline getirdiğini söylemek mümkün olmaktadır. Beylikdüzü fotoselli kapı servisi sistemlerinde kapı üzerinde yer alan mikrodalga radar sistemleri cismin algılandığı anda kapının otomatik olarak açılmasını sağlayarak güç kullanım gereksinimi de ortadan kaldırmaktadır. Beylikdüzü fotoselli kapı servisi olarak ürettiğimiz sistemin içerisinde yer alan fotoseller çarpma ve sıkışmaları önleyerek olası kaza durumlarını ortadan kaldırarak sizlere en iyi çözümü kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde sunmaktadır.