Bakırköy Otomatik Kapı Servisi

Bakırköy otomatik kapı servisi sistemleri hastane ve cerrahi merkezler gibi özel bakım tesislerinde isteğe özel olarak kullanılabilmektedir. Acil durumlarda hızlı ve kolay erişime olanak sağlayan manuel sürme sistemler ile hastayı sürekli gözleyebilmek için en uygun ortamı sağlayan sistemlerden oluşmaktadır. Bakırköy otomatik kapı servisi olarak acil çıkış donanımı standart olarak 1 hareketli 1 sabit manuel kapı olarak çalışan kanatların kırılıp bir noktaya toplanması ile acil durumlar için çok geniş bir alan yaratan kapılar üretmekteyiz. Rayda kayar sistem düzlemi boyunca bulunan özel paslanmaz çelikten imal topraklama sistemi ile statik elektriğe maruz kalmaması gereken hassas tıbbi ekipmanlar korunmuş olur. Bakırköy otomatik kapı servisi ile standart boyutların üzerindeki kapılarınız için mükemmel bir çözüm olmaktadır.

Bakırköy otomatik kapı servisi olarak ürettiğimiz kapılar güvenilirlik, uzun ömür, performans ve güvenli tabanlı ürün geliştirme stratejisi ile tarafınıza sunulan mekanizmalar otomatik kapı sistemlerinde yeni bir sayfa açmaktadır. Bakırköy otomatik kapı servisi sistemlerinde göz alıcı otomatik kapı mekanizması standart kanatlarının yanı sıra tamamen cam, teleskopik, kırılabilen, kurşun dolgulu, ağır endüstriyel veya kurşun geçirmez kanatlar ile bir terzi hassasiyeti ile projelerinizdeki ölçülere uygun olarak üretmekteyiz. Bakırköy otomatik kapı servisi olarak çok yoğun ve ağır kullanımları destekleyebilen yüksek torklu, üstün performanslı çok özel motoru ile diğerlerinde ayırarak size yüksek kalite de çözüm olanağı sağlamaktayız.

Bakırköy otomatik kapı servisi sistemlerinde aşınma ve yıpranmaya karşı yüksek dayanımlı ve sürekli yön değişimlerine mukavemetli trifaze sarmal motor ile güç alan yüksek ağırlıktaki kopma dayanımlı zincirli mekanizma kalın çelik bağlantılar ile kanatlara bağlanan sistemlerden oluşmaktadır. Bakırköy otomatik kapı servisi olarak opsiyonel fonksiyonlar ile kanatlar her pozisyonda kilitlenebilmektedir. Güçlendirilmiş cam elyaf naylon tekerlekler derin oluklu yapısı ile kanatların raydan çıkmasını yüksek derece de engelleyen sistemler üretmekteyiz. Bakırköy otomatik kapı servisi olarak mekanizmanın düzgün ve sessiz çalışmasını sağlamak için zincir gerilimini özel olarak kurulum ve uygulama esnasında ayarlayarak en verimli hali ile kullanışa hazır bir şekilde teslimini kısa süreli montajımız sayesinde gerçekleştirmekteyiz.