Bakırköy Fotoselli Kapı Servisi

Bakırköy fotoselli kapı servisi sistemlerinde elektronik konum anahtarı ekran sayesinde hem görsel olarak parametre ayarı yapılabilmekte olup, hem de arıza ve kurulum esnasında oluşacak sistem hatalarının önüne geçilebilmektedir. Reset kapı akü sistemlerinde enerji kesilmeden kanum anahtarı üzerinden butona basılarak işlem kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bakırköy fotoselli kapı servisi olarak uzaktan kumanda modülünü müşteri istediği taktirde entegre edebilmekteyiz. İstenirse bu sistem kepenk sistemine ve alarm sistemine entegre edilerek bağlantısı gerçekleştirilebilmektedir. Bakırköy fotoselli kapı servisi sistemlerinde bu entegre çözümler sayesinde birden fazla kumanda taşımaktan kurtarılarak sizlere özel bir şekilde çözüm sunulmaktadır. Kumandamız 3 farklı işi bir arada yapabilecek bir yazılım ve donanıma sahip olduğunu belirtmek gerekir.

Bakırköy fotoselli kapı servisi olarak acil durum, yangın ve doğal afet gibi durumlarda merkezi kontrol sisteminden kapıların otomatik olarak açılır konuma özelliğinin de olduğunu söylemek gerekir. Kapı çalışırken bile hiçbir şekilde durdurma gerektirmeden istediğiniz ayarları yapabileceğiniz özel bir sisteme sahiptir. Bakırköy fotoselli kapı servisi olarak garantiyi takip edebilmek adına kurulum esnasında ürün seri numarası ile montaj tarihi sisteme kayıt edilmektedir. Bu sayede ürünün takibi hem siz değerli müşterilimiz için hem de bizim için daha kolay olmaktadır. Bakırköy fotoselli kapı servisi olarak elektrik kesinti gibi durumlarda konumunu bilen ve elektrik geri geldiğinde kaldığı yerden sistemin çalışarak devam etme özelliği de bulunmaktadır.

Bakırköy fotoselli kapı servisi ile fabrika ayarlarına dön özelliği sayesinde yapılan en ufak hataları sıfırlayıp sistemin kolay bir şekilde ilk haline gelmesi sağlanmaktadır. Akü belirli bir süre sonra belirli standartların altına düştüğünde ve uzun elektrik kesintilerinde akü hata vererek kısa süre içerisinde şarj edilmesini gerektiğini belirten bir sistem ile çalışmaktadır. Bakırköy fotoselli kapı servisi sistemlerinde şehir şebekelerinde kesintiye uğranması halinde sesli bir ikaz sayesinde akünün devreye girdiğini göstermektedir. Enerji gelene kadar kapının açılıp kapanması için tüm yeterlilikteki gücü akü tarafından kullanılmaktadır. Bakırköy fotoselli kapı servisi olarak uzun elektrik kesintilerinde akünün bitmesi gibi durumlarda özel sistem devreye girerek kapının açık kalması sağlanmaktadır.