Bahçelievler Otomatik Kapı Servisi

Bahçelievler otomatik kapı servisi sistemlerinde manet paslanmaz çelik tutucuların temperli cam kombinasyonu ile arzulanan şeffaflığı elde etmenizi sağlamaktadır. Göz alıcı manet noktasal tutucu sistemi mekanınıza en ufak bir dokunuş ile daha fazla ışık ve farklı bir boyut katacaktır. Bahçelievler otomatik kapı servisi sistemlerinde mekanizmada bulunan camlar şeffaf, yarı şeffaf veya renklendirilmiş biçimde uygulanarak mimari planlarınız için estetik çözümler sunmaktayız. Bu sistem tasarımcılara ve mimarlara yaratıcılık için sınırsız bir olanak sağlamaktadır. Kapılarınızda yüksek kalite, benzersiz dizayn ve sıra dışı fonksiyonelliği ile sizlere çözümler sunmaktayız. Bahçelievler otomatik kapı servisi sistemlerinde cam bağlantı elemanlarında yüksek kalite paslanmaz çelik malzeme kullanılarak ürünü uzun ömürlü kılmaktadır.

Bahçelievler otomatik kapı servisi olarak binanızda cepheniz ile uyumlu sistemleri kullanmak ve girişinizde arzu ettiğiniz renk uyumunu yakalamak isterseniz, otomatik kapı sistemleri ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verecektir. Kullanılan mekanlarda yaya giriş çıkışlarının sürekli kontrol altında tutmak isteyen kullanıcılar için Bahçelievler otomatik kapı servisi sistemleri sizin için en uygun çözüm olacaktır. Mükemmel performansı sayesinde bireysel ihtiyaçlara problemsiz bir şekilde adaptasyon sağlamaktadır. Bahçelievler otomatik kapı servisi olarak kapılarımız da panik kaçış sistemi ile acil çıkışlar için kaçış yollarını kullanmaktayız. Ürettiğimiz otomatik kapılar fonksiyonların devamlılığını sağlayan mekanizmalar, güvenlik ek kontrolü ve özel radar hareket sensörleri eklenebilmektedir. Dış mekan sıcak veya soğuk olsa dahi ürettiğimiz otomatik kapıların çok yüksek ısı iletimi değerli ile mükemmel bir ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Bahçelievler otomatik kapı servisi sistemlerinde yüksek kalite de ısı yalıtımlı camı, kapıda olağan üstü termal bir bariyer oluşturmaktadır. Kişiye özel estetik alanlar oluşturmaktadır. Mimari konseptinize uyum sağlayarak, bina cephesiyle uyumu sağlanmaktadır. Bahçelievler otomatik kapı servisi olarak otomatik kapıların genel olarak yoğun sirkülasyonu karşılamak dışında girişe derinlik ve derinlik kazandırılmış olunur. Hastane, klinik veya laboratuvar uygulamaları için üretilmiş kompakt ve yenilikçi dizaynı ile basit ve çok az bakım gerektiren bir sistem olarak Bahçelievler otomatik kapı servisi hizmetini vermekteyiz. Güvenli fonksiyon ve kolay kullanımı ile mekanizmanın uzun ömrünü garanti etmektedir.