Bahçelievler Fotoselli Kapı Servisi

Bahçelievler fotoselli kapı servisi olarak en çok yaşanan arızalardan biri olan kapı sıkışmasına elektronik çözümler üreterek kalıcı olarak engel algılaması yapan sistem kapı sıkışmasından hemen sonra çalışmasına devam etmektedir. Motor kilit baskı ayarı kapının konumuna ve montajına göre değişiklik göstermektedir. Montaj sırasında baskı kuvvet ayarı yapılarak hafızasına kaydedilmektedir. Açılma yönünde karşılaşılacak baskı ayarı motoru sürüş tekniği kullanılmasından dolayı minimum akım değeri kadar gerektiği kadar baskı yaparak motorun ışımasına da sebep olmayacaktır. Bahçelievler fotoselli kapı servisi olarak ayarladığımız baskı kuvvetleri üzerine hafif bir kuvvet uygulandığı taktirde kapıyı otomatik olarak açacaktır. Bahçelievler fotoselli kapı servisi olarak geliştirdiğimiz bir diğer özellik ise opsiyonel olarak kapı kilit durumunda iken güvenlik amaçlı alarm sistemi olarak kullanılabilmektedir.

Bahçelievler fotoselli kapı servisi sistemlerinde özel bir ayar yapılarak ve akü sistemi devreye sokularak istenilen saatlerde iç ya da dış radar ister aktif isterse pasif yapma özelliğine sahip olunmaktadır. Besleme olarak power supply sistemi kullanılmaktadır. Bahçelievler fotoselli kapı servisi kapılarında giriş voltajları 170 V AC ile 240 V AC arasında çalıştığından dolayı şebeke dalgalanmasından asla etkilenmeyecektir. Kapının ana kartı başka kapılar ile haberleşme imkanına sahip olmasından dolayı air lock sistemi ile çalışmaktadır. Kapılar açılma önceliği verilerek sıralı açılması da ayrıca sağlanabilmektedir. Bahçelievler fotoselli kapı servisi sistemlerinde kapı ana kartı adreslenerek merkezi bir noktadan tüm kapılara müdahale edilebilmektedir.

Bahçelievler fotoselli kapı servisi olarak akü şarj işleminde akıllı akü şarj sayesinde akünün hem verimini hem de performansını arttırarak sürüş ve akım kontrolü sayesinde full performansı ile açılım rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Bahçelievler fotoselli kapı servisi sistemlerinde fotoseli tanımlamak gerekir ise dış etkenlerden etkilenmeyen özel sürüş tekniği sayesinde sistemi sorunsuz çalıştıran otomatik kapı sistemi olarak tanımlamak gerekir. İki göz arasında bunlar alıcı ve verici olarak iki gruba ayrılır. Değişken ölçü farklılıklarında bile çalışarak nokta sinyal atabilmektedir. Bahçelievler fotoselli kapı servisi olarak iki gözlü sistemlerde dahi tek gönderici ve çift alıcı olarak çalışıp bir algılama perdesi oluşturabilmektedir.