Avcılar Otomatik Kapı Servisi

Avcılar otomatik kapı servisi sistemleri üstün teknoloji ile geliştirilmiş mekanizmanın ince yapısı olağanüstü performans ve çok çeşitli fonksiyonlar ile projenizdeki kapılara uygun ve esnek çözümler sunmaktayız. Yüksek dayanıklılık testlerini geçmiş olan otomatik kapılar yüksek kalite ve modüler yapısı sayesinde güvenilir bir performansa sahip olmaktadır. Avcılar otomatik kapı servisi olarak yapıların kendilerine özel tasarlanmış giriş kapılarında çok çeşitli uygulama seçenekleri de sunmaktayız. Tamamen camın ön planda olduğu şeffaf manet tutuculu kapılarda ve diğer tüm ısı yalıtımlı alüminyum çerçeveli kanatlı kapılarda ihtiyaca yönelik olarak özel mekanizma seçilmektedir. Avcılar otomatik kapı servisi olarak otomatik kapı mekanizmalarının sadece tüm ihtiyaçları karşılamakla kalmayacağını, farklı fonksiyonları ile hareket yolları ile tasarımı ile ve bina otomasyonu sistemlerine entegrasyonu ile yeni standartlar yaratmaktayız.

Avcılar otomatik kapı servisi olarak çevre bilinci ile hareket etmek en önemli prensiplerimizden biri olmaktadır. Amacımız enerji tasarrufu ve kaynakları koruyan üretim ile yüksek geri dönüşüm oranı ve üstün kaliteli ürünlerin yaşam ömrünü uzatmaktır. Avcılar otomatik kapı servisi sistemleri sürdürülebilir ve yeşil binaların kriterlerine uygun olmaktadır. Bu deklarasyonlar ürünlerin sorunsuz yaşam döngüsünün değerlendirilmesi ile oluşmaktadır. Avcılar otomatik kapı servisi olarak uzman kadromuz ve eğitim verdiğimiz yetkili kişilerce montaj işlemi gerçekleştirilmektedir. Otomatik kapılar için özel olarak dizayn edilmiş ince profil sistemi iç ve dış mekanların tümünde kullanılabilmektedir.

Avcılar otomatik kapı servisi sistemleri güçlü ve pürüzsüz ray profili ile sessiz ve uzun ömürlü çalışma yerinde çıkmalara karşı emniyetli makara sistemi ile yüksek güvenlik sağlayan bir üründür. Mimari çözüm grubu eğitimli montaj elemanları ve eğitimli satış sonrası servis ekibi ile tüm kapı sistemleri isteğe göre tasarlanır, ölçüleri alınır ve montaja hazır hale getirilmektedir. Avcılar otomatik kapı servisi olarak iç ve dış mekan uygulamaları için, özel paslanmaz çelik manet tutucuları ile şeffaf bir tasarım, duvara ve cama montaj ve sabit camlı uygulama opsiyonları ile çözüm üretmekteyiz. Avcılar otomatik kapı servisi olarak sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlı politikayı vermekten gurur duyuyoruz.