Avcılar Fotoselli Kapı Servisi

Avcılar fotoselli kapı servisi olarak fotoselli kapılarımızda kapı açılma yönünde 3 kademeli hız ayarı yapabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca kapı kapanma yönünde yine birbirinden farklı 3 kademeli hız ayarı yapabilme özelliğine sahiptir. Kapıların açık kalma süresi 1 ile 10 saniye arasında ayarlanabilmektedir. Kapının fotoselinin arıza yapması durumunda kapının çalışmaya geçici olarak devam etmesi için tüm enerji kablolarında ki enerji kesilerek manuel olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Avcılar fotoselli kapı servisi olarak ürettiğimiz fotoselli kapıları yaz ve kış modları ile kışın içerideki sıcaklığı dışarı vermeden, yazın ise içerideki serin havayı dışarı vermeden rahatlıkla kullanabileceksiniz. Avcılar fotoselli kapı servisi olarak ürettiğimiz kapılarda ki bir diğer özellik ise elektronik kilit konumlu olup, her kapının açılışında ve kapanışında kilit devreye girmektedir. Genellikle bu sistem hastane ve güvenlik gerektiren özel yerler ve ameliyathane gibi özel yerlerde kullanılmaktadır.

Avcılar fotoselli kapı servisi olarak ürettiğimiz ve montajını yaptığımız her fotoselli kapının belli testlerini yapmadan teslimatını yapmıyoruz. Gerek montaj öncesi olsun gerek montaj sonrası olsun gerekli testlerden geçirildikten sonra teslimatını sağlamaktayız. Avcılar fotoselli kapı servisi olarak ürettiğimiz sistemin içerisinde modül sayesinde fotoselli kapılar geçiş trafik yoğunluğuna bakarak fotoselden ve radardan gelen sinyal oranına göre kapının açık kalma süresini otomatik olarak ayarlamaktadır. Avcılar fotoselli kapı servisi olarak ürettiğimiz fotoselli kapılarda motorun sürüş tekniği 4 bölge olarak sürmektedir.

Avcılar fotoselli kapı servisi olarak gerçekleştirdiğimiz hava perdesinin aktif olması halinde kapı açılıp kapanana kadar hava perdesi devrede kalarak bu işlem de kullanıcıya enerji tasarrufu olarak geri dönmektedir. Avcılar fotoselli kapı servisi işlemlerinde motor akım ayarı değiştirilebilir olduğu gibi motor ve kapı büyüklüğüne göre seçin gerçekleştirilmektedir. Akım seçilirken özellikle motor gücüne ve besleme gücü olan watt gücüne doğru orantılı seçip ayarlanması gerekmektedir. Avcılar fotoselli kapı servisi olarak kapı açılma ve kapanma yönüne göre engel tanıma ve engel çarpma adedi ayarları yapılabilmektedir. Açılma veya kapanma yönünde engelle karşılaşıldığı anda amper şöt sistemi sayesinde elektronik kartın arıza yapmasını ve motorun koruma altına alınması ve ayrıca kapının mekanizmaya zarar görmesini önlemektedir.